Німеччина не надасть Україні Taurus через позицію міністра фінансів Клінгбайля, - The Guardian

ВІЙНА
31 травня, 19:18
Німеччина не надасть Україні Taurus через позицію міністра фінансів Клінгбайля, - The Guardian

Замість постачання Taurus німецька влада зосередилася на пропозиції партнерства для спільного виробництва ракет.

Міністр фінансів Німеччини Ларс Клінгбайль, представник Соціал-демократичної партії, ймовірно заблокував рішення про передачу німецьких ракет Taurus Україні.

Про це пише видання The Guardian.

Як зазначається, незважаючи на заяви канцлера Фрідріха Мерца про готовність допомагати Україні, уряд Берліна наразі повернувся до позиції стратегічної невизначеності. Замість постачання Taurus німецька влада зосередилася на пропозиції партнерства для спільного виробництва ракет.

The Guardian також повідомляє, що Мерц усвідомлює труднощі, пов’язані з передачею Taurus: зокрема, необхідність навчати українських військових користуватися цими ракетами впродовж шести місяців, що несе ризики для Німеччини. 

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
Канцлер Німеччини пообіцяв і надалі надавати допомогу Україні. На його думку, дипломатичні засоби в російсько-українській війні «вичерпані».
вчора, 14:02
Політика
Якщо країни-члени ЄС погодяться на створення такого фонду в рамках бюджетних переговорів, його фінансування почнеться у 2028 році.
вчора, 11:10
Політика
Мін’юст США заперечує наявність «списку клієнтів».
вчора, 06:15
Опінії
Американські гойдалки: як Вашингтон блокує й розблоковує допомогу Україні.
08 липня, 15:47
Політика
Трамп готує перестановки в українському уряді. Наступного тижня в Кабміні очікуються перестановки й заміна посла України в США.
08 липня, 12:18
Політика
Нетаньяху вручив Трампу копію листа, надісланого ним до Нобелівського комітету.
08 липня, 10:27