Німеччина поступово стає відкритим союзником московського диктатора

ПОЛІТИКА
29.11.2021, 19:22
Німеччина поступово стає відкритим союзником московського диктатора
Фото: google

Нещодавно уряд Німеччини закликав конгресменів США не вводити нові санкції проти газопроводу Північний потік – 2

Сучасна правляча політична еліта Німеччини не один раз з 2014 року показує своє проросійське обличчя. Звичайно, це все робилося й робиться під маніхейськими заявами про «мир у Європі», «знаходження спільних точок дотику» і тому подібне. Насправді, за ними стоять лише прагматичні інтереси тих хто при владі у згаданій країні,більш всього підкріпленні фінансовими потоками з Москви.

Нещодавно уряд Німеччини закликав конгресменів США не вводити нові санкції проти газопроводу Північний потік – 2, стверджуючи, що це "послабить довіру до США" і "зрештою завдасть шкоди трансатлантичній єдності". Про це 28 листопада пише американський інформаційний портал Axios з посиланням на отриманий ними документ.

Документ,має не публічний характер і покликаний показати, що Німеччина всерйоз сприймає свої зобов'язання за спільною із США заявою від 21 липня про підтримку України та європейську енергетичну безпеку. У документі сказано, що Берлін зробить все необхідне, щоб утримати Росію від "неналежного використання трубопроводу з агресивною політичною метою". Однак у Німеччині стурбовані тим, що відновлення Конгресом США практики односторонніх санкцій "підірве спільні зусилля та серйозно послабить трансатлантичну єдність щодо Росії".

Axios вказує, що в документі йдеться про "рішучий намір" Німеччини утримати Росію від використання газопроводу як "енергетичну зброю", тоді як "на думку ряду експертів, Росія вже це зробила, коли спровокувала енергетичну кризу в Євросоюзі і потім заявила, що запуск ПП-2 дозволить такі кризи запобігти".Вважає, що викладена в документі аргументація не буде переконливою для членів Конгресу.

Коментуючи цей документ, високопоставлене джерело в Держдепартаменті США сказало: "Наш підхід набагато ширший, ніж просто підтримка альянсу; ми робимо те, що буде найбільш ефективним для захисту та збереження енергетичної безпеки України".

Тим хто постійно стежить за світовою політикою важко не помітити. що Німеччина з кожним роком робить все для просування економічних та політичних інтересів Путіна. А її риторика про «європейські цінності» є лише свого роду димовою завісою.

Автор : Валерій Пальчик
Читайте також:
Які рішення у 2021 році було ухвалено на користь компаній Ахметова, Фірташа та інших
15:45
ТОВ «ФРЕНДС ПРО ТВ» отримає 20 млн за зйомки для Євробачення-2022
14:55
Про це заявив Ентоні Блінкен напередодні візиту в Київ
11:52
Родина Володимира Зеленського з державною охороною потай відпочила на тропічних островах посеред Індійського океану.
11:18
НАЗК, перевіряючи декларації чиновника, виявило недостовірні відомості. Але в НАБУ складу злочину не знайшли.
вчора, 16:28
На військових вантажівках «КрАЗ» почав заробляти завод голови оборонного комітету ВР від «Слуги народу»
вчора, 15:35