Німеччині потрібно готуватися допомагати Україні без США, - BILD

ВІЙНА
22.07.2024, 15:07
Німеччині потрібно готуватися допомагати Україні без США, - BILD

Німецькій владі потрібно бути готовою надавати допомогу Україні і без участі США.

Такого висновку дійшов заступник головного редактора популярного видання Пауль Ронцхаймер, побувавши на з’їзді Республіканської партії США.

Пауль Ронцхаймер
Пауль Ронцхаймер

«... Після з’їзду Республіканської партії зрозуміло одне: Трамп - фаворит на президентських виборах у США! Уряд Німеччини досі різко недооцінював імовірність перемоги Трампа. Це небезпечно для Німеччини. Будь-хто в уряді, хто продовжує бурчати і публічно скаржитися на те, яким поганим може виявитися Трамп 2.0., діє проти інтересів Німеччини», - поділився переконанням журналіст.

Він зазначив, що вже до теперішнього часу потрібні три речі.

По-перше, канцлеру Олафу Шольцу потрібно налагодити прямий контакт із можливим президентом Трампом.

«Шольц має зателефонувати йому в найближчі кілька днів», - рекомендував журналіст.

По-друге, щоб захистити німецьку економіку, уряд має розробити плани того, які наслідки можуть виникнути внаслідок жорсткої торговельної політики Трампа та можливих штрафних мит, до них потрібно бути готовими.

По-третє, на думку Ронцхаймера, Німеччина і всі країни, що підтримують Україну, повинні вже зараз розробити план, як країна зможе продовжувати воювати проти РФ без допомоги США.

«Навіть якщо в підсумку все обернеться не настільки драматично, вже зараз зрозуміло, що Трамп вимагатиме від Європи набагато більшого. Партійна конференція в Мілуокі має стати тривожним дзвінком для канцлера і уряду», - констатував Ронцхаймер.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Латвія не підтримає жодних пропозицій щодо пом’якшення санкцій проти росії та очікує погодження 21-го пакета найближчими днями.
вчора, 13:11
Війна
Польща передала Україні п’ять ракет для системи Patriot, а натомість США пообіцяли їй удесятеро більше.
12 липня, 18:08
Війна
Питання знову опинилося в центрі уваги після нещодавнього саміту НАТО в Анкарі.
12 липня, 16:04
Війна
Польща може допомогти Україні з модернізацією своїх винищувачів МіГ-29, в обмін на які хоче українські БПЛА технології.
12 липня, 11:49
Політика
Хакерське угруповання Black Mirror заявило, що зламало Telegram похресниці путіна Ксенії Собчак та отримало доступ до її листувань.
10 липня, 16:08
Політика
Це відбулося після призначення Тігіпка радником Буданова.
10 липня, 14:48