"НЛО" над Каліфорнією виявився навчаннями флоту

СВІТ
08.11.2015, 09:03
"НЛО" над Каліфорнією виявився навчаннями флоту

Загадковий спалах у небі, що у суботу ввечері спричинив переполох в околицях Лос-Анджелеса, був викликаний навчальним запуском ракети морського базування, повідомив шериф округу Оріндж.

На викладених в інтернеті відеозаписах чітко видно яскраво-блакитний конус, який світився і рухався над Тихим океаном протягом кількох хвилин.

Поліція отримала сотні дзвінків про "прибульців", "комету" і навіть "атомний вибух".

Явище було найбільш помітним в окрузі Оріндж, але його спостерігали і в Сан-Франциско за 600 кілометрів на північ, і в сусідніх штатах Невада і Аризона.

Насправді, його спричинив навчальний пуск неозброєної боєголовкою ракети морського базування "Трайдент" із підводного човна "Кентуккі".

Раніше у п'ятницю Федеральна авіаційна адміністрація повідомила авіакомпанії, що використовують аеропорт Лос-Анджелеса, другий за завантаженістю у Сполучених Штатах, що слід огинати район над Тихим океаном на захід від летовища вночі з 6 по 12 листопада у зв'язку з "активністю військових" , не уточнивши, про що саме ідеться.

Відділ моніторингу,

Останній Бастіон

Читайте також:
Мафіозні структури Італії можуть використати пандемію COVID-19 і нову економічну кризу для посилення власних позицій.
11:15
Очільник сомалійської провінції Нуґаль загинув від вибуху терориста-смертника з угрупування "Джамаат Аш-Шабааб".
11:00
Учасник війни за незалежність Хорватії (1991-1995) — сербський націоналіст Драґан Васільковіч, відомий як "Капітан Драґан" — вийшов на волю.
10:25
З метою ухилитися від санкцій, запроваджених владою США і ЄС, громадяни Ірану вигадують різні способи.
09:50
Прем'єр-міністр Саулюс Скверняліс оголосив про скасування паромного і авіасполучення, що здійснювалися з метою повернення громадян Литви.
09:15
Коронавірус змусив керівництво компанії "Toyota Motor" зупинити виробництво автомобілів в Європі та Азії.
вчора, 12:20