"НЛО" над Каліфорнією виявився навчаннями флоту

СВІТ
08.11.2015, 09:03
"НЛО" над Каліфорнією виявився навчаннями флоту

Загадковий спалах у небі, що у суботу ввечері спричинив переполох в околицях Лос-Анджелеса, був викликаний навчальним запуском ракети морського базування, повідомив шериф округу Оріндж.

На викладених в інтернеті відеозаписах чітко видно яскраво-блакитний конус, який світився і рухався над Тихим океаном протягом кількох хвилин.

Поліція отримала сотні дзвінків про "прибульців", "комету" і навіть "атомний вибух".

Явище було найбільш помітним в окрузі Оріндж, але його спостерігали і в Сан-Франциско за 600 кілометрів на північ, і в сусідніх штатах Невада і Аризона.

Насправді, його спричинив навчальний пуск неозброєної боєголовкою ракети морського базування "Трайдент" із підводного човна "Кентуккі".

Раніше у п'ятницю Федеральна авіаційна адміністрація повідомила авіакомпанії, що використовують аеропорт Лос-Анджелеса, другий за завантаженістю у Сполучених Штатах, що слід огинати район над Тихим океаном на захід від летовища вночі з 6 по 12 листопада у зв'язку з "активністю військових" , не уточнивши, про що саме ідеться.

Відділ моніторингу,

Останній Бастіон

Читайте також:
Через те що коронавірус, ймовірно, може існувати 9 днів без живого організму, Китай вже почав дезінфікувати гроші.
17:13
Керсті Кальюлайд закликала світову спільноту об’єднатися з Україною.
16:38
Провідний транслятор телепрограм "Telia" буквально змусила своїх клієнтів в Естонії, Латвії та Литві дивитися російські канали.
13:40
Член російської Ради Федерації звинуватив мешканця Мінська Арамаіса Міракяна у русофобії через прохання спілкуватися білоруською мовою.
12:55
Місто Івангород і Печорський район можуть лишитися у складі РФ після підписання нової двосторонньої угоди про естонсько-російський кордон.
11:00
Жаїр-Мессіаш Болсонару оголосив про довгоочікувану міністерську перестановку.
вчора, 11:35