Ноніто Донер відмовився від бою з Джоном Ріелем Касімеро

СПОРТ
01.07.2021, 13:55
Ноніто Донер відмовився від бою з Джоном Ріелем Касімеро

Чемпіон WBC в найлегшій вазі Ноніто Донер відмовився від об'єднавчого поєдинку проти чемпіона WBO Джона Ріелем Касімеро

Це сталося через те, що команда Касімеро намагалася всіма способами затягнути вступ боксера у програму тестування VADA, також через це, в процесі обговорення цього питання з дружиною та менеджером Рейчел Донер вони дозволили собі різні жінконенависницькі образи на її адресу, і Донер не хоче потурати тому, щоб подібна поведінка дозволила Касімеро провести об'єднавчий бій та отримати відведений йому гонорар.

«Як відомо, я відстоюю те, що багато бояться відстоювати, - заявив Донер. - Я відстоюю цілорічне допінг-тестування VADA для всіх боксерів. Тут не повинно бути ніяких відмов або відстрочок. Я проти неповаги й насильства до жінок та дітей у фізичному, психологічному або емоційному плані. І я проти жінконенависництва. Нещодавно дорослий чоловік запропонував матері моїх дітей «пососати». Ми не повинні ігнорувати подібне. Я не хочу, щоб інші професійні спортсмени вважали таку поведінку прийнятною».

«Заради зміни боксерської культури промоутери та телеканали повинні уникати неприйнятної поведінки, а не заохочувати її. Як ми вже заявляли раніше, ми відмовилися від бою після того, як вони затримали подачу документів до VADA на п'ять днів. У нас є докази того, що вони не були чесні та відверті в наданні належної інформації для початку тестування VADA. Тільки після нашої заяви про скасування бою, документи чарівним чином з'явилися. Я тримаю своє слово. І як би я не хотів його нокаутувати, я маю намір вчинити інакше, і замість того, щоб потурати його проступкам [проведенням бою], я не маю наміру надавати цьому прикладу неналежної поведінки сцену та можливість отримати гонорар, пов'язаний з цим».

Відзначимо, що команда Касімеро спочатку стверджувала, що вони вже беруть участь в програмі VADA, але організація не підтвердила це. Потім вони заявили, що це дорого, але навіть після згоди Рейчел Донер оплатити їх участь, вони затягували подачу заяви. Варто також відзначити, що тренером Касімеро з фізпідготовки є «Мемо» Ередія, ще один підопічний якого, Жан Паскаль, недавно здав три позитивних допінг-проби.

Президент компанії MP Promotions Шон Гіббонс, який представляє інтереси Касімеро, повідомив, що боксер проведе бій 14 серпня, а Донер тепер може домовитися про об'єднавчий поєдинок та матч-реванш з чемпіоном WBA і IBF Наоя Іноуе.

Читайте також:
Спорт
У ніч із 1 на 2 січня відбувся видовищний бій на арені Seminole Hard Rock Hotel and Casino у Голлівуді
02 січня, 13:45
Спорт
Відомий боксер продовжує "дивувати" українців своїми екстравагантними вчинками
26.12.2021, 19:33
Спорт
Поєдинок відбудеться у лютому, хоча точна дата ще не визначена.
24.12.2021, 09:57
Спорт
Вкрай видовищний і напружений поєдинок приніс перемогу новозеланському боксеру
19.12.2021, 18:40
Спорт
Цей двобій скоріш нагадував епічну битву, ніж спортивне змагання
19.12.2021, 13:07
Спорт
Денис Берінчик показав приклад Ломаченку перед боєм з росіянином
16.12.2021, 18:15