Норвегія виділить 43,7 мільйона доларів — на закупівлю зброї Україні під керівництвом Великобританії

СВІТ
27.04.2022, 14:47
Норвегія виділить 43,7 мільйона доларів — на закупівлю зброї Україні під керівництвом Великобританії

Також Норвегія планує здійснювати додаткові прямі поставки зброї в Україну

Про це заявив прем'єр-міністр країни Йонас Гар Стьоре під час виступу у парламенті, інформує Reuters.

Також Норвегія має намір здійснювати додаткові прямі поставки зброї в Україну на додаток до вже зробленої, повідомив Стьоре.

Раніше міністр оборони Норвегії Бйорн Аріль Грам заявив про відправку Україні зенітно-ракетних комплексів "Містраль", які були на озброєнні ВМС країни.

Це зенітно-ракетні комплекси, призначені для ураження цілей на малих висотах, таких як гелікоптер та літак. ЗРК "Містраль" здатні збивати літаки та гелікоптери на малих висотах до 3 кілометрів, але вражають цілі й на висоті понад 5 метрів.

Читайте також:
Полтава
Земляки-військовослужбовці Збройних Сил перебувають на Запорізькому напрямку Південного фронту. Вони потребують технічного забезпечення.
10 липня, 06:02
Полтава
Ще вчора незаконні знаряддя для лову були встановлені в акваторії Дніпра. Тепер їх будуть використовувати наші воїни на фронті.
30 червня, 14:07
Полтава
Друге за розмірами місто Полтавщини стає енергостійким на тлі постійних ракетних ударів росіян. Усе завдяки підтримці небайдужих французів.
06 травня, 06:00
Полтава
Дрони, тепловізори, планшети й не тільки — так допомагають захисникам України наші земляки. Влада ж Полтави досі свідомо пасе задніх.
24 квітня, 06:10
Полтава
Чим більше у наших захисників на фронті буде необхідної зброї й техніки, тим рішучіше відбуватиметься деокупація України. Це відомий факт.
04 квітня, 14:57
Полтава
Пристрій для збиття ворожих «пташок» передано фронтовикам 110-ї Окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.
02 квітня, 06:04