Нова реальність необмеженої енергії

Опінії
17.12.2022, 08:26
Нова реальність необмеженої енергії
Фото: Facebook

У США витратили на передові дослідження $4 мільярди, нам поки про таке мріяти. Ну, може, якщо депутатам зарплату скоротити до мінімалки...

Народний депутат Верховної Ради України

Необмежена енергія стає реальністю. Наука та інновації – це справжній game changer для всього світу.

У медіа шириться інформація про експеримент вчених із Каліфорнійської лабораторії імені Лоуренса. Там вдалося досягти прориву у термоядерній реакції: під час неї вивільнилося більше енергії, ніж було витрачено на саму реакцію.

Повідомляють, що от-от про це мають зробити заяву в уряді США. Це фундамент для переходу до чистої та необмеженої енергії, де отримана енергія більша за витрачену.

Під час вдалого експерименту вдалося отримати майже 20% енергії "зверху". Проте "чистої енергії" має бути значно більше, аби результат виправдовував технічні та економічні витрати.

Тому поки йдеться радше про науковий прорив. У майбутньому це може призвести до мега революції у світовій енергетиці та економіці загалом.

Чому це важливо? – Електростанції термоядерних реакцій змогли б повністю розв'язати проблему забруднення від генерації та видобутку енергоносіїв, а також фактично усунути дефіцит палива як такого.

І може говорити про фізичний вічний двигун ще зарано, але от інвестиції в науку та освіту – точно важливі. Добре, аби про це хоч трохи подумали в Міносвіти України, але надії мало.

Читайте також:
Війна
Тестування технологічної інновації на одному із відтинків Південного фронту пройшли успішно. Невдовзі дрони застосують безпосередньо у бою.
13 травня, 06:01
Життя
Раніше перехід зими у весну, а осені в зиму не вдавалося зазнімкувати із земної орбіти через рухливість супутників. Нині ситуація змінилася.
31 березня, 19:08
Життя
Технологічна інновація управляється дистанційно зі смартфона і може робити ін'єкції. Наразі тестується пристосування штучного інтелекту.
25 січня, 06:08
Економіка
Інноваційні смартфони від південнокорейського виробника мають здатність синхронно передавати телефонні дзвінки. Це приголомшує клієнтів.
18 січня, 21:37
Економіка
Сі Цзіньпін активно підтримує свого кремлівського бункерного васала путіна. Зокрема, у галузі військової промисловості та технологій.
05 січня, 07:01
Політика
Маск виступить на московській конференції та покаже свій чат-бот.
14.11.2023, 06:47