Нова-стара практика влади: «Спочатку посадимо, а потім розберемося»

Опінії
11 березня, 19:05
Нова-стара практика влади: «Спочатку посадимо, а потім розберемося»
Фото: Facebook

Узурпована Зе-командою державна структура є позірною на зовні демократією. Для українських громадян – це авторитарний режим із беззаконням.

заступниця міністра закордонних справ України (2014-2019)

У президента США Джозефа Байдена не так давно проводили обшуки в будинку. І ні для кого це не стало проблемою – просто правоохоронці виконують свою роботу, відповідно до зрозумілих правил та процедур.

Коли Кристін Лаґард була очільницею МВФ, у неї теж проводили обшуки. Вона довела свою невинуватість в суді і суд не став на заваді кар'єрі – після того вона стала главою Європейського центробанку.

Так працює нормальна правова система, в якій справді поважають принцип невинуватості. Людина вважається невинуватою, поки суд не виніс відповідного рішення.

Верховенство права це не тільки принцип, але і перша умова вступу до Європейського Союзу. Для кожного з нас це гарантія нашого майбутнього та майбутнього наших дітей.

Щоби мати це майбутнє, – ми маємо перемогти не тільки росіян на полі бою. Але і совок, який залишається в світосприйнятті та поведінці.

Совок – це неповага до прав людини і публікація персональних даних без згоди.

Публікація судом – установою, яка має захищати права і свободи. Це маніпуляції з фактами і навіть відверта брехня; це застосування надмірного запобіжного заходу для тиску на підозрюваного.

Стара совєцька практика: «Спочатку посадимо, а потім розберемося». Це також намагання гнатися за статистикою, щоб продемонструвати успішність, бо успішність вимірюється кількістю людей, які сидять, а не кількістю справедливих вироків.

Ми створювали нові інституції та наділяли їх повноваженнями саме для того, щоб вони працювали по-новому. Використовували кращі європейські практики, а не радянські методи.

Ми все ще можемо вирішити ці проблеми росту. Я все ще маю надію, що судовий процес буде цивілізованим та змагальним; і проблема не є системною, а просто глюком, на рівні виконавців.

Читайте також:
Політика
Провладні політики за останній рік звикли говорити, що їм заманеться. А відтак, вони не дуже зважають на наслідки.
26 березня, 16:09
Опінії
Голова держави Андрій Єрмак і Володимир Оманський чомусь мовчать про причини блискавичної окупації Херсонщини та інших регіонів
24 березня, 14:25
Політика
"Слугам неукраїнського народу" до вподоби зберігати успадкований від попередників устрій, де громадяни – керований охлос, а вони – патриції.
21 березня, 19:52
Політика
Телеканали підняли розцінки на 25% у порівнянні з минулим роком
21 березня, 12:41
Опінії
Політично стурбовані громадяни бідкаються, що, мовляв, глава держави Андрій Єрмак оточив себе усілякими пройдисвітами
17 березня, 10:35
Політика
В Офісі Президента Голобородька як вогню бояться українських захисників. Голова держави Андрій Єрмак укотре зробив "хід конем".
14 березня, 21:08