Нова влада Болівії не хоче мати нічого спільного з кубинськими комуністами

СВІТ
25 січня, 10:30
Прапори Болівії та Куби
Прапори Болівії та Куби
Фото: Deutsche Welle

Болівія оголосила про розрив дипломатичних відносин із Кубою через ворожість до нової влади у країні після втечі президента Ево Моралеса.

Таку інформацію ввечері 24 січня оприлюднило видання "France 24" з посиланням на болівійське Міністерство закордонних справ.

Виконувач обов'язків президента Болівії Жанін Аньєс звинуватила уряд Куби у постійній ворожості та критиці демократичних процесів після відставки колишнього очільника держави.

У відповідь на це кубинський міністр закордонних справ Бруно-Едуардо Родріґес-Паррілья звинуватив чинну владу Болівії у брехні та назвав заколотниками.

Читайте також:
Підконтрольні болівійській опозиції Сенат і Палата депутатів ухвалили закон, який спонукає тимчасовий уряд провести вибори голови держави.
02 травня, 10:05
Міністерство закордонних справ Чилі звинуватило аргентинського президента Альберто Фернандеса у лобіюванні своїх інтересів через опозицію.
27 квітня, 11:25
45-й еквадорський президент Рафаель Корреа, який проживає в Євросоюзі, засуджений на батьківщині за обвинуваченням у корупційних схемах.
08 квітня, 09:15
Найвища і найвідоміша природна пам'ятка Еквадору — водоспад Сан-Рафаель — дивним чином зневоднив.
01 квітня, 11:45
Американський генеральний прокурор Вільям Пелем-Барр оголосив низку урядовців Венесуели причетними до "наркотероризму".
27 березня, 09:15
Країнами Південної Америки шириться не тільки смертельний вірус COVID-19, але й тюремні бунти пов'язані зі світовою пандемією.
23 березня, 12:00