Нові ДБН передбачають заборону проектування парковок на тротуарах

ПОЛТАВА
28.09.2018, 13:06

Оновлені державні будівельні норми, які вступили в дію з 1 вересня, передбачають зміни у проектуванні вулиць і доріг населених пунктів, зокрема, забороняють проектування автостоянок на тротуарах.

Про це повідомив Лев Парцхаладзе.

http://www.minregion.gov.ua/press/news/v-ukrayini-zaboroneno-proektuvannya-timchasovih-parkovok-na-trotuarah-v-diyu-vstupili-novi-dbn-partshaladze/

«З 1 вересня в Україні діють оновлені норми щодо вулиць та доріг, які забороняють проектувати тимчасові автостоянки на тротуарах. Це буде сприяти підвищенню безпеки в пішохідних зонах, налагодженню транспортного руху в населених пунктах і зменшенню заторів, а також мінімізації можливих аварій за участю пішоходів», — заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

За новими ДБН, проектування тимчасових автостоянок також не допускається уздовж проїжджих частин магістралей загальноміського значення безперервного і регульованого руху, а також на магістралях районного значення в разі, якщо коефіцієнт використання пропускної здатності наближається до 1 і при виділенні на цих магістралях окремих смуг для руху маршрутного транспорту.

Зазначимо, оновлені ДБН замінять аналогічні ДБН 2001 року. Вони поширюються не лише на будівництво нових доріг, а й на реконструкцію та капітальний ремонт вже існуючих.

Читайте також:
Найвищі показники захворюваності в Полтавському та Диканському районах.
вчора, 15:55
Молодий чоловік поцупив гумовий фалоімітатор
вчора, 13:50
Меморіальну табличку протопресвітеру Української Автокефальної Православної Церкви, крутянцю Демидові Бурку відкриють у Полтаві.
вчора, 11:00
Зима 2019-2020 років все більше нагадує весну.
вчора, 06:40
Подія сталася у ніч із 24 на 25 січня.
25 січня, 12:06
Захід пройшов у Полтавській обласній бібліотеці.
24 січня, 18:30