Нові ДБН передбачають заборону проектування парковок на тротуарах

28.09.2018, 13:06
ПОЛТАВА

Оновлені державні будівельні норми, які вступили в дію з 1 вересня, передбачають зміни у проектуванні вулиць і доріг населених пунктів, зокрема, забороняють проектування автостоянок на тротуарах.

Про це повідомив Лев Парцхаладзе.

http://www.minregion.gov.ua/press/news/v-ukrayini-zaboroneno-proektuvannya-timchasovih-parkovok-na-trotuarah-v-diyu-vstupili-novi-dbn-partshaladze/

«З 1 вересня в Україні діють оновлені норми щодо вулиць та доріг, які забороняють проектувати тимчасові автостоянки на тротуарах. Це буде сприяти підвищенню безпеки в пішохідних зонах, налагодженню транспортного руху в населених пунктах і зменшенню заторів, а також мінімізації можливих аварій за участю пішоходів», — заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

За новими ДБН, проектування тимчасових автостоянок також не допускається уздовж проїжджих частин магістралей загальноміського значення безперервного і регульованого руху, а також на магістралях районного значення в разі, якщо коефіцієнт використання пропускної здатності наближається до 1 і при виділенні на цих магістралях окремих смуг для руху маршрутного транспорту.

Зазначимо, оновлені ДБН замінять аналогічні ДБН 2001 року. Вони поширюються не лише на будівництво нових доріг, а й на реконструкцію та капітальний ремонт вже існуючих.

Читайте також:
Завдяки БПД проблеми вдається розв’язати здебільшого на досудовому рівні.
18:13
Українського маляра і графіка Івана Дряпченка вшанували у його рідному селі Василівка на Полтавщині.
09:45
Полтавському національному педагогічного університету виповнилося 105 років.
09:09
Під час наради у голови Полтавської ОДА підняли питання перевезення ветеранів війни.
вчора, 17:53
Мешканцями Кременчука на вулиці Героїв України було виявлено непритомну 14-річну дівчину.
вчора, 09:30
8 грудня мешканець Полтави випав із вікна третього поверху власної квартири.
вчора, 08:35