Новий керівник Прядко «загнав» «Полтавафарм» – правозахисник Ковальчук

ПОЛТАВА
02.06.2016, 06:23

Василь Ковальчук, полтавський правозахисник, прокоментував депутатам Полтавської облради ситуацію щодо знищення ПОКП «Полтавафарм» головою ради Біленьким та Валерієм Прядком, депутатом від «Партії простих людей» та новим в.о. директора підприємства.

Зокрема правозахисник відзначив зростання цін у мережі аптек «Полтавафарму» на 30% за 2.5 місяці керування структурою Прядком.

– Ціни піднялися на 30%. У штат були прийняті 9 робітників, які мають заробітну плату 10 тис грн. Це 90 тис грн. на місяць, що лягають на плечі споживачів – передовсім, пенсіонерів, – Ковальчук.

Також він акцентував увагу Дмитрові Майбороді, якого звільнили за рішенням колективу. Попри звільнення, він працював на підприємстві з заробітною платою 16 тис грн. на міс.

Ковальчук зазначив, що за очолювання Прядком «Полтавафарму», до споживачів почали ставитися, як до тварин.

– Заступником директора взяли працювати колишнього робітника «Зооветснабу», маркетологом – колишнього маркетолога з продажу алкогольних напоїв, – Ковальчук.

Також читайте:

«Витрусимо кишені в кожного» – слоган голови Полтавської облради Біленького

Наприкінці правозахисник звернувся до працівників правоохоронних органів з метою зреагувати на ситуацію.

– Ось тут є лавочка запасних – начальних СБУ, прокурор і начальник поліції. Звертаюся до них. Бо за перебування Майбороди на посаді ніхто не поніс покарання. Так само і за зроблений дублікат печатки й обнулені рахунки.

Нагадаємо, Валерій Прядко був обраний на посаду в.о. директора ПОКП «Полтавафарм» із кількома порушеннями Закону.

Детальніше про це читайте: 

Новий директор «Полтавафарму» Прядко різко підняв ціни на ліки

Читайте також:
Уряд з 2 квітня посилює карантин в Україні. Нові обмеження застосують щодо транспорту, самоізоляції та громадських місць.
вчора, 16:30
У Полтаві і області ринки й базари залишаться закритими на карантин.
вчора, 14:30
У 14 кременчужан відібрали аналізи на коронавірус і надіслали на дослідження в Полтаву. 11 з них мали контакт із хворою.
вчора, 11:10
Станом на 10:00 в Україні зафіксували 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Два з них — на Полтавщині.
вчора, 10:30
У Полтаві розпочались ремонтні роботи на площі, де стояв пам’ятник Леніну. Зараз у сквері знімають старий граніт і будуть вирівнювати ґрунт.
31 березня, 17:15
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
31 березня, 14:00