Новий мер Лондона висловив підтримку одностатевих шлюбів

СВІТ
11.05.2016, 10:09
Новий мер Лондона висловив підтримку одностатевих шлюбів

На виборах міського голови Лондона за підсумками повного підрахунку голосів перемогу здобув кандидат від лейбористів Садік Хан, мусульманин, прибічник ЛГТБ та одностатевих шлюбів. Його підтримали понад 44% виборців. Найближчий суперник Зак Голдсміт від консерваторів, здобув 35% голосів.

Видання Pink News нагадує, що Садік Хан є найбільш відомим політиком-мусульманином, який виступає за захист прав ЛГБТ та одностатеві шлюби. У 2013 році він отримав безліч погроз про розправу, після того як проголосував за одностатеві шлюби у Великобританії.

Хан пообіцяв, що в якості мера зробить усе від нього можливе, аби подолати у Лондоні злочини на ґрунті ненависті до ЛГБТ.

«Я був жертвою злочину на ґрунті ненависті, адже меншість завжди є потенційно жертвою злочину на ґрунті ненависті. Це знак ганьби - що, попри прогрес, якого ми досягли за останні 20, 30 років, якщо ви лондонець з числа ЛГБТ, ви є уразливими для злочинів на ґрунті ненависті. Я займу жорстку позицію, щодо таких злочинів», - Хан.

Зазначимо, Садик Хан став першим в історії британської столиці мером-мусульманином, тому присягав, тримаючи руку на Корані. 

Читайте також:
Науковці наполягають на необхідності системних змін, щоб вирівняти криву шкідливих викидів і не допустити найгірших наслідків для клімату.
вчора, 11:20
Під час протестів були пошкоджені або розграбовані щонайменше 170 магазинів, спалені кілька десятків автомобілів і будівель.
вчора, 10:11
Ільхам Алієв дав високу оцінку готовності Збройним силам країни захищати її суверенітет і територіальну цілісність.
30 травня, 15:27
Розгортання бойових дій урядових сил країн Західної Африки проти терористів набуває нових обрисів.
30 травня, 13:36
Уряд поступово знімає обмеження, введені у зв'язку з пандемією коронавірусу.
29 травня, 16:54
Упродовж карантину кілька тисяч громадян Фінляндії зголосилися поповнити лав сил оборони країни.
29 травня, 12:24