Новий проект Мінінформполітики: вивчити українську мову просто завдяки радіо

ПОЛТАВА
21.08.2018, 17:11

Міністерство інформаційної політики України презентувало новий проект популяризації української мови. Відтепер на радіо виходитиме передача з вивчення української мови «Українська - це просто!»

Щоденно по буднях о 18:30 в ефірі «ХітFM» ведуча та професійний філолог Оксана Бас-Кононенко навчатиме слухачів правильно спілкуватися українською мовою та пояснюватиме значення різних українських слів і висловів.

«Популяризувати українську мову треба ненав'язливо, не можна примусити до цього. Так само не можна заборонити говорити якоюсь іншою мовою. Це не діє. Треба прищеплювати любов до рідної мови через такі заходи, через українську музику та пісні, українські вірші. Треба заговорити з кожним українцем так, щоб він із нами заговорив українською», — говорить радник міністра інформаційної політики України Марина Соботюк.

Оксана Бас-Кононенко, яка є доцентом кафедри української мови та прикладної лінгвістики Інституту філології КНУ ім. Т. Шевченка, зазначила: «Багато хто хоче заговорити українською мовою, але не наважується. Вважаю, що через ось такий прекрасний, ненав'язливий, простий формат ми зможемо допомогти».

Представник «Хіт FM» Анна Лісовська зазначила, що програма виходитиме у прайм-тайм, тобто матиме найбільшу аудиторію слухачів.

Новий проект є частиною програми реалізації Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України».

Читайте також:
На Полтавщині очікують міністра внутрішніх справ.
10:15
Напруга у Нових Санжарах викликана інформаційними маніпуляціями.
09:25
Панікою можуть скористатися задля дестабілізації ситуації в країні.
08:56
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45