Новим "смотрящим" за дорогами Полтавщини став харківський паркувальний схематозник

ПОЛТАВА
06 липня, 13:45
Новим "смотрящим" за дорогами Полтавщини став харківський паркувальний схематозник

Таланти харківського "смотрящого" навряд чи допоможуть латати дірки на дорогах, а от дірки в бюджеті області точно з'являться

Контролювати процес дерибану бюджетних грошей, що виділяються під час війни, на ремонт та будівництво доріг у Полтавській області, буде новий "смотрящий".

Ним став добре відомий у вузьких колах Харкова, любитель яскравих приватних вечірок, молодий, але вже досить досвідчений ділок та схематозник Дмитро Мадріков.

Окрім великого досвіду в перенаправленні наліво та переведенні в готівку потоків, які мали б надходити до харківського бюджету, Мадрікова на Полтавщину привело давнє знайомство і земляцтво з нинішнім головою Полтавської ОВА і теж харків'янином Дмитром Луніним.

Лунін поставив перед Мадріковим завдання так, щоб він максимально контролював на Полтавщині роботу дорожніх підрядників, щоб потік бюджетних грошей, які нещодавно почали виділяти у неабиякій кількості на дорожні роботи під приводом покращення логістики прифронтової області, перетворити в безперебійні надходження кешу у вигляді відкатів. Йдеться щонайменше про десятки мільйонів гривень.

У ролі "смотрящого" за Полтавщиною Мадріков має досягти успіху, адже ось уже 10 років у Харкові він займається чимось дуже схожим.

Ще за часів Януковича тоді ще молодого чиновника посадили на посаду директора КП "Харківпарксервіс". І всі ці роки він не тільки примудрився всидіти на хлібному місці "головного паркувальника Харкова", але й ухитрився дуже довго саботувати реформу паркувального сервісу, попутно збудувавши працюючу схему перетікання грошей замість бюджету міста у свої кишені.

Дмитро Мадріков
Дмитро Мадріков

У Харкові Мадріков віддав право збирати гроші за паркування мережі приватним фірмам та ФОПам-прокладкам. В результаті зібрані з людей гроші 10 років кудись випаровувалися, а дружина молодого директора різко стала надуспішною бізнес-леді, яка декларує мільйонні доходи, елітну нерухомість та дорогі авто.

Ну а КП "Харківпарксервіс" з року в рік декларував одні збитки, мовляв, неприбуткова це справа паркування в Харкові. Зрештою, витративши мільйони на реформу системи паркування, все залишилося як і було. Гроші від паркування у Харкові і зараз збагачують чиновників, а реформована система приносить місту копійки. На Мадрікова навіть заводили кримінальні справи, але гроші та зв'язки давали можливість по-тихому відмазуватися.

Новим
Новим

Таланти харківського "смотрящого" навряд чи допоможуть латати дірки на дорогах, а от дірки в бюджеті області точно з'являться.

Джерело

Автор : Михайло Василенко
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
"Слузі народу" загрожує до 4 років позбавлення волі
28 вересня, 17:35
Опінії
Або як працюють публічні закупівлі в Україні
28 вересня, 15:35
Кримінал
Очільник Лубенського ДСНС Володимир Башлій вимагав та отримав $1000 хабаря щомісяця за позитивні перевірки цегельного заводу
28 вересня, 14:55
Кримінал
Директору Агенства місцевих доріг Полтавської області Олексію Басану повідомлено про підозру
28 вересня, 11:02
Політика
НАБУ готується передати її до суду
23 вересня, 10:05
Кримінал
Трухіну призначили заставу у 49 620 гривень
20 вересня, 15:54