Новозеландську владу закликають скасувати урочистості до ювілею висадки Джеймса Кука

СВІТ
04.10.2019, 14:23
Новозеландську владу закликають скасувати урочистості до ювілею висадки Джеймса Кука

Англієць Джеймс Кук може опинитися на одній лаві з американськими конфедератами. Причиною тому, нібито, є його зневажливе ставлення до корінних мешканців Нової Зеландії.

Тому новозеландській владі рекомендують утриматися від святкування 250-річниці висадки капітана Джеймса Кука на островах. Про це повідомляє видання «The Guardian».

«Уряди Нової Зеландії та Великої Британії мають перепросити за варварські вчинки Джеймса Кука. Адже з його приходом наш народ втратив свою Батьківщину», — зі звернення представників маорі.

Крім того, серед тих, хто вимагає скасувати урочистості — так звані «борці за права меншин». На їхню думку, Джеймс Кук винен в організації воєнної колонізації англійцями землі маорі, нащадки яких вимагають компенсації за завдані збитки.

Читайте також:
Міністр закордонних справ Естонії закликав ООН вдатися до примусу щодо РФ, яка провадить окупацію грузинських територій.
13:04
У столиці Іспанії площу, на якій розташоване посольство України, назвали ім'ям Лесі Українки
вчора, 18:55
Влада Італії вивчає обставини придбання лігурійського острова Галлінара сином ексвласника компанії "Мотор Січ" Олександром Богуслаєвим.
вчора, 17:45
Розрекламована фінська система освіти увійшла в затяжну кризу і тривалий період невизначеності.
вчора, 13:26
Таку інформацію лідер Білорусі озвучив у своєму посланні до народу
04 серпня, 16:30
Північна Корея продовжує ядерну програму і досягла певних успіхів. Вона вже може володіти боєголовками з ядерним зарядом.
04 серпня, 14:40