«Ну, и с*ка ты, майор!..»

ПОЛТАВА
06.11.2014, 08:08
«Ну, и с*ка ты, майор!..»

На Київському шосе у Полтаві з’явився борд, який якнайкраще характеризує російського актора Михайла Пореченкова, який нещодавно хизувався стрільбою з кулемета по українських військових у Донецькому аеропорту. Як відомо, цей «сюжет» викликав обурення не лише в Україні, але й у самій Росії. Зокрема, тамтешня Спілка журналістів теж висловила своє «фе», оскільки Пореченков став за кулемет у касці з написом «PRESA». Давно зрозуміло, на чиїй стороні «воюють» російські журналісти, але в даному випадку обурилися навіть вони, оскільки актор і їх поставив поза законом.

Сама ж фраза «Ну, и с*ка ты, майор!..» не вигадана. Її взято з епізоду фільму «Ліквідація», де ці слова герою Пореченкова каже хлопчик, якого усиновив Давид Гоцман.

Тим часом в Україні уже зоборонено більше як півсотні фільмів, у яких знімався цей мерзотник. Багато творчих організацій звернулися й до міжнародної спільноти, аби й у Європі Пореченкова визнали посібником терористів, заборонили йому в’їзд до країн ЄС та заморозили активи, які, судячи з кількості фільмів, у яких він знявся, можуть бути у нього і на закордонних рахунках.

До речі, у Донецьк цей горе-актор приїхав на презентацію чергового російського «лубка» – фільму «Поддубный», де з українського силача, уродженця, до речі, Полтавщини (Золотоніський повіт входив тоді до Полтавської губернії) зробили «русского богатиря». Так, між іншим, написано й на його могилі в Єйську – колись українському місті, яке сьогодні в складі Ростовської області: «Здесь покоится русский богатырь Иван Подддубный». Причому навіть не «российский», а саме «русский».

Ну, не с*ки?!

Віталій ДОЛИНСЬКИЙ. 


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00