«Ну, и с*ка ты, майор!..»

ПОЛТАВА
06.11.2014, 08:08
«Ну, и с*ка ты, майор!..»

На Київському шосе у Полтаві з’явився борд, який якнайкраще характеризує російського актора Михайла Пореченкова, який нещодавно хизувався стрільбою з кулемета по українських військових у Донецькому аеропорту. Як відомо, цей «сюжет» викликав обурення не лише в Україні, але й у самій Росії. Зокрема, тамтешня Спілка журналістів теж висловила своє «фе», оскільки Пореченков став за кулемет у касці з написом «PRESA». Давно зрозуміло, на чиїй стороні «воюють» російські журналісти, але в даному випадку обурилися навіть вони, оскільки актор і їх поставив поза законом.

Сама ж фраза «Ну, и с*ка ты, майор!..» не вигадана. Її взято з епізоду фільму «Ліквідація», де ці слова герою Пореченкова каже хлопчик, якого усиновив Давид Гоцман.

Тим часом в Україні уже зоборонено більше як півсотні фільмів, у яких знімався цей мерзотник. Багато творчих організацій звернулися й до міжнародної спільноти, аби й у Європі Пореченкова визнали посібником терористів, заборонили йому в’їзд до країн ЄС та заморозили активи, які, судячи з кількості фільмів, у яких він знявся, можуть бути у нього і на закордонних рахунках.

До речі, у Донецьк цей горе-актор приїхав на презентацію чергового російського «лубка» – фільму «Поддубный», де з українського силача, уродженця, до речі, Полтавщини (Золотоніський повіт входив тоді до Полтавської губернії) зробили «русского богатиря». Так, між іншим, написано й на його могилі в Єйську – колись українському місті, яке сьогодні в складі Ростовської області: «Здесь покоится русский богатырь Иван Подддубный». Причому навіть не «российский», а саме «русский».

Ну, не с*ки?!

Віталій ДОЛИНСЬКИЙ. 


Читайте також:
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
вчора, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
22 вересня, 14:34