Обережно! Кібершахраї

ПОЛІТИКА
05.03.2025, 10:43
Обережно! Кібершахраї

Увага! Фейкова розсилка листів від імені податкової служби Полтавщини

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє про чергові випадки шахрайства. Днями зафіксовано розповсюдження електронних листів, які надіслані нібито від очільниці податкової служби області Алли Рябкової, а також від імені посадових осіб відомства з метою отримання неправомірної вигоди.

Повідомляємо, що службові особи Головного управління ДПС у Полтавській області не мають жодного стосунку до таких звернень. Працівники органів ДПС мають діяти виключно в межах норм Податкового Кодексу та законодавства України. 

Звертаємо увагу, що Головне управління ДПС у Полтавській області має офіційну електронну адресу: poltava.official@tax.gov.ua, яка використовується виключно для службової діяльності.

Наполегливо радимо не вступати в перемовини з шахраями та не перераховувати їм кошти, бути пильними та обачними. При виявленні таких фактів негайно звертатись до органів Національної поліції, ДБР, СБУ та прокуратури.

Автор : ГУ ДПС Полтавщини
Читайте також:
Життя
Погода на тиждень: в Україну йдуть морози та снігопади на межі року.
29.12.2025, 07:05
Життя
З 22 по 28 грудня в Україні очікується морозна погода та зимові опади.
22.12.2025, 06:05
Життя
З 8 по 14 грудня в Україні очікується морози, сніг та посилення вітру.
08.12.2025, 06:01
Політика
ХТО МАЄ ПРАВО ТА ЯК ОТРИМАТИ?
03.12.2025, 12:23
Політика
Проєкт стане продовженням польського автобану та має економічну доцільність завдяки високому транспортному навантаженню.
01.12.2025, 10:16
Життя
З 1 по 7 грудня в Україні очікується теплий старт зими, тумани та місцями мокрий сніг.
01.12.2025, 06:11