Облрада проголосувала за звільненні суддів, які гальмують розслідування вбивства Бабаєва

ПОЛТАВА
14.07.2017, 10:01
Облрада проголосувала за звільненні суддів, які гальмують розслідування вбивства Бабаєва

Під час чергового засідання обласної ради депутати підтримали звернення до Вищої ради правосуддя України. У ньому йдеться про звільнення судді Київського районного суду міста Полтави Ольги Логвінової.

Ця суддя, за словами першого заступника голова Полтавської облради Євгенія Холода, випустила з-під варти двох обвинувачених у вбивстві колишнього мера Кременчука та президента полтавської «Ворскли» Олега Бабаєва. Мова йде про підсудних Олександра Мельника та Олександра Крижановського.

Також облрада проголосувала за звернення до тієї ж таки Вищої ради правосуддя України щодо звільнення судді Автозаводського районного суду Кременчука Олександра Лободенка.

Нагадаємо, 26 липня 2014 року вбили мера Кременчука Олега Бабаєва. За словами очевидців, він зупинився, чи то щоб викинути сміття, чи то був підрізаний автомобілем вбивць, чи то з іншої причини. Поряд зупинився автомобіль ВАЗ 2108 білого кольору, з якого було зроблено три постріли зі зброї з глушником.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
вчора, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
вчора, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
вчора, 09:27
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
06 липня, 17:45
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
06 липня, 14:17