Облрада проголосувала за звільненні суддів, які гальмують розслідування вбивства Бабаєва

ПОЛТАВА
14.07.2017, 10:01
Облрада проголосувала за звільненні суддів, які гальмують розслідування вбивства Бабаєва

Під час чергового засідання обласної ради депутати підтримали звернення до Вищої ради правосуддя України. У ньому йдеться про звільнення судді Київського районного суду міста Полтави Ольги Логвінової.

Ця суддя, за словами першого заступника голова Полтавської облради Євгенія Холода, випустила з-під варти двох обвинувачених у вбивстві колишнього мера Кременчука та президента полтавської «Ворскли» Олега Бабаєва. Мова йде про підсудних Олександра Мельника та Олександра Крижановського.

Також облрада проголосувала за звернення до тієї ж таки Вищої ради правосуддя України щодо звільнення судді Автозаводського районного суду Кременчука Олександра Лободенка.

Нагадаємо, 26 липня 2014 року вбили мера Кременчука Олега Бабаєва. За словами очевидців, він зупинився, чи то щоб викинути сміття, чи то був підрізаний автомобілем вбивць, чи то з іншої причини. Поряд зупинився автомобіль ВАЗ 2108 білого кольору, з якого було зроблено три постріли зі зброї з глушником.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Малеча села Терентіївка дочекалася сучасного ігрового майданчика, який обладнали на лісовій галявині.
10:22
Полтавські пожежники та працівники лісового господарства вчилися разом оперативно локалізовувати й ліквідовувати займання в екосистемах.
вчора, 13:44
З наступного тижня у кременчуцькому мікрорайоні Молодіжний розпочнуться планові роботи з реконструкції теплових мереж.
вчора, 08:46
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
12 серпня, 10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
12 серпня, 08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
11 серпня, 08:48