Оборонець Полтавщини Андрій Романюта — на щиті

22 лютого, 21:41
Оборонець Полтавщини Андрій Романюта — на щиті
Фото: Гребінка

Гребінківська громада простилася із полеглим на Східному фронті захисником. Віднині хоробрий Андрій Романюта у лавах небесного воїнства.

Кадрами церемонії поховання зі стрільцем-санітаром 5-ї Окремої штурмової Київської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України поділилися самі жителі Гребінки у соціальній мережі Facebook. З'ясувалося, що незламний воїн віддав життя у бою на Бахмутському напрямку.

Як стверджують близькі Романюти, на початку лютого сім'ї надійшла тяжка звістка про те, що їхній Андрій пропав безвісти на передовій у Донецькій області. Всі рідні, друзі, односельці, земляки молилися, аби він був живим і неушкодженим, але цього тижня підтвердився факт трагедії.

«Гірка звістка у Гребінківській громаді... Знову східний вітер приніс на своїх чорних крилах до нашої громади сумну звістку з Донеччини. Мужній воїн Андрій Вікторович Романюта поліг у битві із ворогом, виборюючи цілісність своєї держави та мирне життя для українців. Батьки до останнього сподівалися на повернення єдиного сина до рідної домівки живим та здоровим.

Але на жаль дива не сталося... Спочивай із Богом, Андрію! Світла пам'ять завжди житиме в серцях твоїх рідних і усіх земляків. Агресор відповість за смерть кожного нашого воїна, кожної дитини, за кожну материнську сльозу, за кожен поруйнований будинок, за кожен метр спаленої землі», — заявив на прощанні очільник Гребінки Віталій Колісніченко.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника. Вічна шана і світла пам'ять Герою!

Оборонець Полтавщини Андрій Романюта — на щиті_1
Некролог