Обурені будівництвом ГЗК мешканці Єристівки перекрили трасу Полтава-Кременчук

ПОЛТАВА
14.06.2017, 12:30
Обурені будівництвом ГЗК мешканці Єристівки перекрили трасу Полтава-Кременчук

Десятки селян вийшли на протест через те, що «Ferrexpo» збирається забудовувати черговий гірничо-збагачувальний комбінат. На годину вони перекрили трасу Полтава-Кременчук та звернулися до керівництва країни з вимогами зупинити будівництво та переселити мешканців Єристівки. Протест допоміг організувати та активно підтримав «Останній Бастіон».

Близько 30 людей провели акцію протесту та обмежили рух транспорту на автодорозі Полтава-Кременчук, поблизу с. Солонці Дмитрівської сільської ради міста Горішні Плавні. До акції селян та ОБ приєднався нардеп Сергій Каплін.

Вони висловили свої вимоги та проблеми, які виникли через будівництво ГЗК. Мешканці зазначають, що у селі має місце екологічна катастрофа, яка виражається у тому, що у колодязях пропала вода, будинки валяться, а городи провалюються.

Зазначимо, що в у квітні у Кременчуцькому районі місцеві мешканці перекривали дорогу з вимогою залишити за громадою заповідник «Білецьківські плавні». Тоді у натовп мітингувальників врізався «Mitsubishi Lancer», внаслідок чого, як мінімум, троє громадян отримали травми.

Віктор Карпенко


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00