ОДА віддасть 10 мільйонів «торгово-посередницькій» фірмі за ремонт інституту

ПОЛТАВА
07.11.2014, 07:55
ОДА віддасть 10 мільйонів «торгово-посередницькій» фірмі за ремонт інституту

Непрофільна і невідома фірма з Хмельниччини, отримала від полтавських чиновників замовлення на надскладну реконструкцію будівель освітнього закладу.

ТОВ «Майстер К» отримає 10 мільйонів 61 тисячу гривень в якості підрядника за реконструкцію корпусів Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

Фірму визначило Управління капітального будівництва Полтавської облдержадміністрації.

У «Майстер К» немає власного сайту, інтернет-пошуківці мало що знають про неї, окрім часткових реєстраційних відомостей, а на єдиній сторінці в соцмережі вона представляється як компанія з Кам’янця-Подільського що веде «торгово-посередницьку діяльність». В мережі немає жодної згадки про будівельні або інші проекти фірми та відгуків.

9-поверхові будівлі, що мають бути реконструйовані нею «високої категорії складності ремонту» - зізнався методист Інститутут Сергій Завгородній. За його словами, на реконструкцію знадобився дозвіл столичної Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.

До оголошені реконструкції за право власності на корпуси точився судовий спір.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00