ОДА вимагає з тролейбусів прибутку

ПОЛТАВА
12.11.2014, 13:50
ОДА вимагає з тролейбусів прибутку

Облдержадміністрація вимагає зробити тролейбусні маршрути прибутковими. Профільне управління розкритикувало безгосподарну організацію роботи муніципального електротранспорту в області на місця.

Економічно невигідною назвав нинішню організацію тролейбусних маршрутів директор Депаратаменту інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації Сергій Марчишинец. Чиновник висунув вимогу «організувати перевезення електротранспортом не лише без дотацій, а й з прибутками».

Зокрема під критику виконавчої влади потрапила діяльність комунального підприємства обласного центру «Полтаваелектротранс»:

«Для мене дивно, коли є можливість прибутковості цієї галузі, а КП «Полтаваелектротранс» є дотаційним підприємством. У мене є питання щодо ефективності використання коштів Ми маємо сектор, де можна заробляти гроші, але – не вміємо чи не хочемо.».

На думу Сергія Марчишинця, фінансові результати підприємства страждають від непродуманості маршрутів: «проблема з логістикою маршрутів та розподілом пасажиропотоку».

У свою чергу начальник «Полтаваелектротансу» Євген Зайцев заперечив слова чиновника і твердить що тролейбуси прибуткові. 


Читайте також:
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
вчора, 14:34
На автошляху Т-1709 Оржиця-Хорол сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки "МАЗ" із причепом.
вчора, 09:27
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
вчора, 08:36
Безкарності правоохоронців немає меж, особливо у сфері захисту природних ресурсів.
21 вересня, 15:15
Доведені до відчаю через постійне безгрошів'я та невизначеність люди, перекрили одну з головних вулиць Кременчука.
21 вересня, 13:30
Олігарх Костянтин Жеваго взявся банкрутити один із найбільших вітчизняних машинобудівних заводів.
21 вересня, 10:33