ОДА вимагає з тролейбусів прибутку

ПОЛТАВА
12.11.2014, 13:50
ОДА вимагає з тролейбусів прибутку

Облдержадміністрація вимагає зробити тролейбусні маршрути прибутковими. Профільне управління розкритикувало безгосподарну організацію роботи муніципального електротранспорту в області на місця.

Економічно невигідною назвав нинішню організацію тролейбусних маршрутів директор Депаратаменту інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації Сергій Марчишинец. Чиновник висунув вимогу «організувати перевезення електротранспортом не лише без дотацій, а й з прибутками».

Зокрема під критику виконавчої влади потрапила діяльність комунального підприємства обласного центру «Полтаваелектротранс»:

«Для мене дивно, коли є можливість прибутковості цієї галузі, а КП «Полтаваелектротранс» є дотаційним підприємством. У мене є питання щодо ефективності використання коштів Ми маємо сектор, де можна заробляти гроші, але – не вміємо чи не хочемо.».

На думу Сергія Марчишинця, фінансові результати підприємства страждають від непродуманості маршрутів: «проблема з логістикою маршрутів та розподілом пасажиропотоку».

У свою чергу начальник «Полтаваелектротансу» Євген Зайцев заперечив слова чиновника і твердить що тролейбуси прибуткові. 


Читайте також:
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
вчора, 13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
21 лютого, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
21 лютого, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
21 лютого, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14