Один кандидат. У ПолтНТУ пройдуть вибори Онищенка

ПОЛТАВА
14.06.2017, 13:52

У вересні цього року у Полтавському національному технічному університеті імені Кондратюка пройдуть вибори нового ректора. Майже 100% ним стане чинний очільник Володимир Онищенко.

На зборах студенти одноголосно висунули одного кандидата - Онищенка, який відомий своїми лайливими висловами з приводу патріотичних гасел, активних студентів та викладачів архітектурного факультету. 

Зазначимо, згідно закону «Про вищу освіту», взяти участь в конкурсі могли усі бажаючі. Очевидно в ПолтНТУ вирішили не користуватися цією опцією.

Раніше ОБ писав про те, що Володимир Онищенко прикарманив 112,5 тис. грн на договорі про юридичні послуги. Ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко за 112 500 грн найняв у компанії «КРЕДО» послуги з юридичного консультування і представництва (абонентське юридичне обслуговування, що включає в себе комплексний юридичний супровід господарської діяльності установи).

Це при тому, що дані функції в університеті виконували і продовжують виконувати штатні працівники з юридичного і бухгалтерського відділів, за що отримують заробітну плату з бюджету.

Віктор Карпенко


Читайте також:
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
вчора, 13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
21 лютого, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
21 лютого, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
21 лютого, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14