Один з лідерів білоруської опозиції Анатоль Лебядько оголосив голодування

СВІТ
11.10.2020, 09:26
Один з лідерів білоруської опозиції Анатоль Лебядько оголосив голодування
Фото: politring.com

9 жовтня політика засудили до 15 діб адміністративного арешту за участь у несанкціонованому мітингу.

Один з провідників білоруської опозиції, ексголова Об’єднаної громадянської партії Анатоль Лябедько, який був затриманий 8 жовтня і засуджений до 15 днів арешту, оголосив голодування

Про це повідомляє білоруська служба Радіо Свобода.

«Я відмовляюсь їсти», – повідомив Лебедько через адвоката у суботу, 9 жовтня.

8 жовтня виконувач обов’язків голови Об’єднаної громадянської партії Микола Козлов заявив, що Лебедько не прийшов на заплановане засідання і протягом півтори години із ним не можливо було зв’язатися телефоном – номер був недоступний.

Пізніше офіційний представник Мінського міськвиконкому Наталя Ганусевич підтвердила, що Лебедька затримали «за адміністративне правопорушення».

9 жовтня суддя Центрального районного суду Мінська Юлія Густир засудила політика до 15 діб адміністративного арешту за участь у несанкціонованому мітингу (частина 3 статті 23.34 КоАП Республіки Білорусь).  

Журналісти також інформують: колишній політв’язень, колишній голова Об’єднаної громадянської партії, депутат Верховної Ради Білорусі 12 і 13 скликань Анатолій Лебедько зараз очолює центр досліджень і розробок прогнозів «Європейський діалог». Він також є координатором Громадської конституційної комісії, яка розробляє проєкт поправок до Конституції 1994 року. 
 

Читайте також:
Компанія BMW Україна почала приймання замовлень на новий електричний кросовер iX, який має прибути в нашу країну до кінця року
07 травня, 14:48
Масові вбивства, групові зґвалтування, повальні грабунки
07 травня, 13:55
Діяльність Дейфа розвінчує міф про всепроникність ізраїльських спецслужб, які програють у зіткненні з ідейно переконаними противниками.
06 травня, 15:28
Доходи населення продовжують знижуватися.
05 травня, 17:25