Один з найближчих соратників Зеленського взяв шлюб у московській церкві

ПОЛІТИКА
19 жовтня, 17:26
Один з найближчих соратників Зеленського взяв шлюб у московській церкві
Фото: Главком

Молодят вінчав «сам» митрополит Онуфрій.

Перший заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов взяв шлюб. Про це він повідомив у себе в телеграм-каналі, прокоментувавши свої недвозначні фотографії з літургії у московській церкві, передає Главком.

Один з найближчих соратників Зеленського взяв шлюб у московській церкві_1

«Вчора був довгий, але щасливий день. Ми з Настею стали чоловіком і дружиною – перед людьми та перед Богом. В цей день у Свято-Пантелеймонівському монастирі ми дали один одному обітницю «завжди бути разом в радості та горі», – повідомив заступник глави Офісу президента. 

Щодо вчорашньої події, то він додав, що після вінчання вони відзначили створення сім'ї в тісному сімейному колі. Як видно на фото, вінчав молодят настоятель православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій.

«Всіх друзів і знайомих запросимо на святкування, коли коронавірус відступить і карантин буде знято», – написав Трофімов.

Як також повідомляють журналісти, у Трофімова тісні стосунки з проросійським олігархом Вадимом Новинським на релігійному ґрунті. Останнього у квітні місяці цього року Онуфрій висвятив на диякона.  

Судячи з оприлюднених фото, Патріарха Кирила – голови Російської православної церкви на вінчанні не було. Хоча міг і прибути, враховуючи одруження цінного кадра – високопоставленого чиновника з Офісу президента ворожої держави, який є вірним церкви, що де-юре в  його підпорядкуванні. 

Як раніше повідомляли ЗМІ, нинішній перший заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов ще рік тому був виконавчим продюсером студії «95 квартал» і відповідав за кіновиробництво.

Сьогодні ж в Офісі президента він обіймає другу за ієрархією посаду після Андрія Єрмака.

Головний функціонал Трофімова – очі та вуха президента в регіонах. Саме він відповідає за підбір керівників обласних та районних адміністрацій.  

Читайте також:
Гарант вже нічого не буде боятися, якщо народ скаже «так».
22 жовтня, 20:12
Некомпетентність працівників Офісу Президента України іноді переходить усі межі.
26 вересня, 12:12
Платники податків мають скинутися.
15 вересня, 14:23
Єрмак і Зеленський давно помінялися ролями, ось тільки страждає від такого цуґцванґу вся Україна.
11 вересня, 15:20
Зеленський, без сумніву, зараз думає про те, щоб піти з посади.
31 липня, 12:53
У координаційній раді з протидії коронавірусу допускають введення надзвичайного стану. Питання вже обговорювалося за участі Зеленського.
09 квітня, 06:44