Офіцер ЗСУ Сергій «Норд» Коновал — на щиті

07 квітня, 16:20
Офіцер ЗСУ Сергій «Норд» Коновал — на щиті
Фото: Facebook

Лави незламних українських захисників продовжують танути. Щодня до Небесного Воїнства під покров Оранти відходять найкращі...

Сьогодні смертю хоробрих поліг відважний правосекторівець із Тернопільщини, ветеран АТО/ООС, доброволець ДУК ПС Сергій Коновал на позивний «Норд». Трагічну звістку оприлюднив його бойовий побратим і кінопродюсер Михайло Ухман.

Сергій був офіцером Збройних Сил України у складі 67-ї Окремої механізованої бригади, сформованої восени 2022 року на основі Добровольчого Українського Корпусу «Правого сектору». Пройшов не одну гарячу точку у різних відтинках Південного та Східного фронту, але тепер відійшов у засвіти як Герой.

«Загинув мій друг, побратим, доброволець, людина, яка була поряд від 2016 року... Мій друже, Сергій Коновал — ти велика гордість нашої країни та важка втрата. Ти — мій теперішній біль і мій вічний спогад», — повідомив Михайло Ухман.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника України. Вічна шана, подяка і світла пам'ять земляку-Герою!

Некролог