Офіційно. За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич

КРИМІНАЛ
15.09.2023, 15:02
Офіційно. За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич

Шуфрич виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича. Санкція статті передбачає до 15 років ув'язнення.

Служба безпеки України спільно з Державним бюро розслідувань та Офісом Генпрокурора зібрала аргументовану доказову базу про антиукраїнську діяльність чинного народного депутата Нестора Шуфрича.

За матеріалами СБУ йому повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Як свідчать матеріали розслідування, Шуфрич тісно співпрацював і виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, агента фсб, завдання якого - координація російської агентури в Україні.

Нагадаємо, що Сівкович втік до москви у 2014 році і створив «кротоферму» для підривної діяльності проти нашої держави. Саме він курував колишнього начальника Управління СБУ в АРК Крим Олега Кулініча, якого підозрюють у державній зраді.

Одним із основних завдань Шуфрича була підривна діяльність в інформаційній сфері. Він систематично поширював наративи кремля про те, що українська держава – нібито штучне утворення, що в України та росії єдина історія і що українці та росіяни - нібито «один народ». Таким чином Шуфрич намагався розвинути проросійські настрої в українському суспільстві.

Наразі за місцями проживання фігуранта та у його близького оточення здійснюється 45 обшуків.

Офіційно. За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич_1Офіційно. За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич_2Офіційно. За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич_3Офіційно. За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич_4Офіційно. За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич_5Офіційно. За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич_6Офіційно. За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич_7Офіційно. За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич_8Офіційно. За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич_9

Досудове розслідування триває.

Санкція статті передбачає до 15 років тюрми.

Заходи проводяться за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Володимир Зеленський і команда його «слуг» — співучасники російської агресії. Вони зробили все, щоби Україна постала перед ворогом слабкою.
25 лютого, 17:20
Політика
Вся закордонна преса в схемах нападу. Байден особисто попередив про наступ.
17 лютого, 12:23
Опінії
Російські рублі досі капають на рахунки Президента, Баканова, Єрмака та інших
15 лютого, 15:11
Політика
Про що говорив Давид Арахамія за 10 днів до повномасштабного вторгнення?
15 лютого, 09:29
Війна
Кабмін не дав грошей на встановлення фортифікаційних споруд «зуби дракона» у Запорізькій області.
12 лютого, 11:05
Опінії
Нєтряпка маякує путіну, які важливі точки готові до здачі.
10 лютого, 18:03