Created with Sketch.

Окупанти розстріляли з «Градів» дітей на Луганщині

07.05.2022, 20:54

Російські загарбники здійснили масований обстріл селища Привілля на Сході, серед загиблих двоє – неповнолітніх українців.

Трагічну звістку повідомив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай на своєму офіційному Telegram-каналі.

Чиновник уточнює, що від терористичних дій рашистських окупантів постраждала жінка, ще дві дитини важко поранені.

«По обіді орки з "Градів" обстріляли житловий сектор Привілля. Снаряди поприлітали в будинки. Після обстрілу група швидкого реагування "Луганськ-1» вирушила містом в пошуках можливих жертв. На одній з вулиць у дворі виявили два трупи неповнолітніх. Хлопчиків 11 та 14 років знайшли без ознак життя. Ще дві дівчинки 12 та 8 років і жінка 69 років – отримали поранення. На місці досі працюють поліціянти, жертв може бути більше», – зазначив Сергій Гайдай.

Водночас голова Луганської ОВА наголосив, що "русскій мір" не припиняє відбирати життя в українських дітей, тому негайно радить цивільним евакуюватися.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", росіяни обстріляли авто з нашими захисниками, котрі мали вивезти жінок і дітей з "Азовсталі" у Маріуполі.

Читайте також
путін підвищив у званні до генерал-майора Сєргєя Атрощенка
Війна
КНР уже видобуває корисні копалини України на окупованій частині Донеччини
Війна
Сім'я меценатів надала допомогу постраждалим після ракетного удару по Полтаві
Позиція
Розробник плану підриву Каховської ГЕС очолив Приволзький федеральний округ
Війна
70 запитів — 0 відповідей: Інтерпол ігнорує розшук воєнних злочинців Росії
Війна
Польський депутат у Європарламенті нагадав про єврейський геноцид у Газі
Політика