Окупанти винайшли новий спосіб убивства цивільних

ВІЙНА
19 квітня, 13:47
Окупанти винайшли новий спосіб убивства цивільних
Фото: Kavkaz Center

Спершу ви чуєте далеке й огидне дзижчання, яке перетворюється на плач і прохання про допомогу. А за кілька хвилин настає смерть.

Саме так змальовують невтішний стан справ в окупованій сіоністами Палестині, у небі над якою шугають хмари ізраїльських дронів. За спостереженнями правозахисної групи Euro-Med Monitor, бойовики ЦАХАЛ застосовують нову зброю для знищення волелюбного палестинського народу.

Днями у смузі Ґази сіоністські терористи вперше застосували безпілотні літальні пристрої зі звуковим оснащенням. Рої дронів заманюють цивільних палестинців (здебільшого парубків) за допомогою імітації плачу дітей і жінок, які нібито поранені.

«Коли люди приходять до місця, де хтось відає ридання, бойовики ЦАХАЛ їх розстрілюють або скидають вибухівку. Ця тактика вбивства була використана у таборі для біженців у місті Нусейрат, куди, зі слів ізраїльського режиму, втекли терористи ХАМАС. Звісно, що жодних підтверджень не надано», — коментують ситуацію правозахисники.

Як свідчать самі мешканці табору, пізно вночі минулої неділі та цього понеділка було чути жіночі крики та плач немовлят. Коли кілька сміливців пішли на розвідку і спробували допомогти, їх обстріляли єврейські квадрокоптери, а потім ще й скинули бомби.

«Звуки плачу і жіночі крики про допомогу, які вони чули, насправді були записами, що транслюються з безпілотників із метою змусити біженців вийти на вулиці Нусейрату, де вони могли легко стати мішенню для снайперів та БПЛА. Ця тактика також включає трансляцію пострілів, звуків бойових дій, вибухів, пересування військової техніки, а іноді й пісень з погрозами івритом та арабською мовами з метою психологічного терору в умовах повної нічної темряви й повної відірваності від зовнішнього світу», — пояснюють представники групи Euro-Med Monitor.

Спроможні вийти зі своїх наметів люди, можуть бути негайно атаковані бойовиками ЦАХАЛ у зв'язку із тим, що є арабами-мусульманами, а відтак — «потенційним терористом ХАМАС». Найчастіше обстрілюють саме намети, в яких туляться біженці із дітьми, що доводить: Ізраїль прагне винищити палестинців як націю.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як минулими вихідними Іран довів дірявість міфічного «залізного купола» ІзраїлюТегеран і його союзники мають цілий банк ракет і дронів, кількість яких обраховується десятками тисяч.

Читайте також:
Війна
Пов'язані з підпалами провокації мають на меті викликати суспільну паніку.
18 травня, 09:34
Світ
Єврейсько-баптистське лобі все більше зосереджується на близькосхідному питанні. Ізраїль у пріоритеті для США, а Україна — вже ні.
14 травня, 21:58
Війна
Серію вибухів і отруєнь у Європі координували за допомогою сім’ї російських шпигунів-нелегалів із чеським громадянством.
30 квітня, 11:39
Світ
США можуть вперше запровадити санкції проти підрозділу ЦАХАЛу
22 квітня, 09:25
Війна
Західні оглядачі коментують терористичний удар московії по Чернігову
18 квітня, 09:03
Війна
По місту вдарили трьома ракетами. Внаслідок удару загинули щонайменше чотири людини та ще п’ять отримали травми.
17 квітня, 10:35