Олег Пустовгар знову не з’явився на суд. Винний – Арсеній Яценюк

ПОЛТАВА
17.10.2014, 10:36
Олег Пустовгар знову не з’явився на суд. Винний – Арсеній Яценюк

Директор департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА вдруге не прийшов до суду щодо своєї апеляції по справі визнання його корупціонером.

Його адвокат пояснив відсутність Олега Пустовгара приїздом на Полтавщину Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Також захист хотів перенести судове засідання аж після виборів.

Але суд відхилив клопотання. Тепер прокуратура має надати суду статут ГО«Молода Просвіта», засновником якої є Пустовгар, а також документи, що підтверджують родинний зв’язок директора Департменту та його шурина Євгена Янкевича.

Наступне судове засідання – у вівторок, 21 жовтня о 14:00. Третя неявка на суд буде означати неповагу до цієї інституції.

Олег Остапенко


Читайте також:
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36