Олег Сенцов оголосив про зйомки свого нового фільму

МИСТЕЦТВО
10 вересня, 12:04
Олег Сенцов оголосив про зйомки свого нового фільму
Фото: Facebook

Відомий український режисер Олег Сенцов нарешті приступив до роботи над драмою "Носоріг".

Відповідний фотозвіт зі знімального майданчика колишній бранець Кремля оприлюднив 8 вересня на своїй сторінці у Facebook.

Після тривалого незаконного ув'язнення в РФ, це перша повнометражна кінострічка, яку режисує Олег Сенцов.

Вона мала вийти на широкі екрани ще в 2013-2014 роках, але на заваді стало вторгнення російських військ до Криму та подальша анексія українського півострова.

«Основний знімальний період фільму почнеться 1 жовтня. Але щоб застати останні соняшники, ми зробили одну невелику зйомку», — написав режисер на своїй сторінці у соціальній мережі.

Відомо, що сюжет кінодрами розповідає про непросту долю одного молодого чоловіка, котрий через перебування у кримінальному світі втратив сім'ю, але оговтався й прагне докорінно все змінити на краще.

Читайте також:
Митець завітав до Полтави із благодійним показом стрічки «Поводир» та творчою зустріччю у Краєзнавчому музеї.
08 березня, 16:05
"Живі, як ангели" — музичний твір, присвячений загиблим в авіакатастрофі під Чугуєвим військовослужбовцям та екіпажу літака АН-26.
вчора, 09:42
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко скасував заборону на в'їзд в Україну російському співаку "Баста".
19 вересня, 08:59
В останню суботу літа, 29 серпня, гурт "Онейроїд" дав живий концерт у центрі Полтави.
30 серпня, 09:01
Атмосферний культурний захід під класичну музику планують провести 22 серпня на території садиби Панаса Мирного у Полтаві.
15 серпня, 12:33
У приміщені земської школи авторства Опанаса Сластіона на території села Піски-Удайські невдовзі з'явиться етносвітлиця.
23 червня, 09:41