Олег Синєгубов поширює російські ІПСО та провокує панічні настрої серед харків'ян

Опінії
27 квітня, 12:05
Іван Вигівський, ілля кива та Олег Синєгубов
Іван Вигівський, ілля кива та Олег Синєгубов

Також Синєгубов наказав всім керівникам комунальних закладів вигнати з приміщень військових. По всій області.

Активіст Революції гідності та волонтер

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Три дні в мене «червоний» телефон.

По Харкову пішли чутки, що голова ВЦА Синєгубов дав розпорядження готувати евакуацію певних установ, родини держслужбовців та військових.

Це при тому, що російські ІПСОшники всяко намагаються залякати Харків'ян, посіяти хаос, сум’ятицю та паніку.

І це таки правда.

Синєгубов в усній формі, дозволяє собі на нарадах на військовій раді давати чи то поради, чи то озвучувати страхи, але несе деструктивну та панічну херню.

І розповсюджується по Харкову з різними страшилками та деталями. Тобто офіційних заяв нема, а от усні якісь розпорядження даються і розлітаються по місту як хвилі паніки.

В той час як військове та військове керівництво країни намагається протистояти інформаційній кампанії ворога, голова ВЦА повністю її несе в маси і поширює.

Якщо він не впевнений в собі, або боїться, то не треба розмінювати Харків на свої страхи. Йдіть вже геть, і хай призначать людину з місцевих, яка не буде тремтіти та озиратися, а буде захищати місто.

Але це ще не все. Найгірше і загадкове, що паралельно з підготовкою до евакуації, Синєгубов наказує всім керівникам комунальних закладів вигнати з приміщень військових. По всій області.

Олег Синєгубов поширює російські ІПСО та провокує панічні настрої серед харків'ян_1

Хоча військові частини вже давно вийшли з установ, десь ще лишаються поодинокі випадки. Навіть там де вони не працюють по профілю і не використовуються.

Замість того, щоб накопичувати сили та розосереджено акумулювати особовий склад в різних місцях, Синєгубов наказує вигнати військових в поле.

Для того, щоб закопатися в поле треба кілька місяців. Особливо враховуючи що вся техніка зараз на будівництві оборонних споруджень. А «загострення» або імітація очікується в найближчі тижні.

Але найголовніше — якщо голова збирається евакуюватися та евакуювати установи, то для кого він береже будівлі установ?

Для того, щоб росіяни після здачі області зайшли в міста та селища по області зразу зайшли туди де є світло, вода і все інше? Чи в чому сакральний сенс берегти майно залишаючи місто?

Це проблема призначенців, яким начхати на місто та на містян.
Але в місті є ми. Є новий командувач ОТУ у якого команда фахових і молодих офіцерів воюючих з 14 року. Є начальник військового гарнізону. Є сили та засоби в складі ОТУ. І є люди які не збираються на відміну від Синєгубова тікати з міста. Ми будем тут битися. Навіть якщо голова ВЦА вижене всіх військових з комунальних установ. Не заважайте нам.

Будь ласочка. Сцикунів тут не люблять.

Читайте також:
Політика
Особа, яка давно отаборилася на дунайських берегах у Будапешті, тепер переїде до Страсбурґа. Віктор Орбан допоміг усім, чим міг.
16 червня, 18:41
Новини
Її звинувачують у роботі на «виборчий штаб» партії путіна. Вона отримала за це понад 35 млн російських рублів.
11 червня, 13:20
Війна
СБУ опублікувала список співробітників, які перейшли на бік ворога в Криму. Але мовчить про зрадників, які залишалися на початок 2022 року
11 червня, 09:05
Економіка
Прислуга зрадника на чолі Міненерго, «Енергоатома» і ДІЯРУ заводять українську атомну енергетику у стан коми. Зе-влада активно цьому сприяє.
05 червня, 20:34
Опінії
Такого погрому російською агентурою, яка захопила Банкову, українська армія ще не знала.
31 травня, 17:17
Війна
Було лише одне показове, куди постійно запрошували Зеленського.
27 травня, 09:11