Олександр Біленький «забув» задекларувати 750 тис. грн, – НАЗК

ПОЛТАВА
25.10.2019, 05:10
Олександр Біленький «забув» задекларувати 750 тис. грн, – НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило порушення у декларації голови Полтавської облради Олександра Біленького.

Йдеться про недостовірні відомості стосовно наявності корпоративних прав, а також коштів на банківських рахунках у декларації за 2016 рік.

«Олександр Біленький, подаючи декларацію за 2016 рік, зазначив недостовірні відомості про наявність корпоративних прав, які належать йому на праві власності. Крім того, не зазначив відомості про власні кошти, розміщені на банківських рахунках. Сума недостовірних відомостей у декларації за 2016 рік становить понад 750 тис. гривень», – інформує сайт НАЗК.

Водночас у НАЗК зазначають, що затвердження обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування.

Нагадаємо, що на початку серпня у НАЗК внесли припис у зв’язку з порушенням Біленьким вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».


Читайте також:
Ілля Кива готує чергову провокацію для зміщення акцентів в інформаційному просторі ?
вчора, 11:36
Аграрна мафія продовжує знущатися з жителів Полтавського району
03 травня, 12:30
Божа справа чи справа на мільйони ?
30 квітня, 13:22