Олігарх Фрідман і його поріддя – проблема України

Опінії
25.10.2022, 19:45
Олігарх Фрідман і його поріддя – проблема України
Фото: Останній Бастіон

Уродженець Львова і за сумісництвом гаманець кремлівського бункерного щура не полишає у спокої Україну. Йому до смаку підкилимні інтриги.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Міхаіл Фрідман і його поріддя стають проблемою для України. Його старша личинка, синок Саша записав відео, де каже, що... «вважає себе українцем» і Київ має зняти санкції. Ну, щоби потім санкції зняли ЄС і США.

Причина – бідосик страждає в орендованій хаті в Дубаї, а не шикує по світу. Батько Саші, Міша Фрідман 20 років лизав руки то Путіну, то Мєдведєву, але от на Заході його не раз питали – чи не хоче він відмовитись від російського громадянства і засудити агресію РФ щодо України, у відповідь: ні!

Для прикладу – недавно російський мультимільйонер Юрій Мільнер відмовився від російського громадянства, бо інвестиції в Facebook і Twitter йому дорожчі. Це лише у нас прийнято носяться із видатним "львів'янином" і приховувати – дали йому навесні паспорт одним списком із Нєвзоровим чи ні.

Дуже рада, що суспільство тоді засудило роздачу наших паспортів хуєбичам-трупожерам. Інакше ділки з ОПУ паспортизували б уже половину списку Tatler!

Стосовно Фрідмана і його діточок: надіюся, в голову нікому не прийде знімати з них санкції. Досить із нас уже понівечених із РФ Новінського, Фуксмана і дрібної єбаніни, яка суне руки в справи бізнесові та політичні, бо стали каталізатором війни РФ проти України.

Не може бути українцем виводок олігарха, який на всіх фотках кланяється чи облизує руки Путіна! Дружба із Садовим теж не індульгенція, адже Фрідман тривалий час, навіть після американських санкцій 2017 року, давав кредити російській оборонці.

Томý у тóму, що низка чоловіків Львівщини зараз боронить Україну на фронті, а в тили до їх жінок і дітей летять ракети – є його пряма вина. І ніякі фестивалі з кальянами синулі це не зітруть.

Читайте також:
Опінії
Мімікрія кремлівського бункерного щура у розпалі. Владімір Путін став блідою тінню своєї білоруської маріонетки.
25 березня, 21:13
Світ
Бразильський клуб замирення української жертви з російським воєнним злочинцем-агресором імені Луїза Інасіу да Силви почав роботу.
25 березня, 16:29
Світ
Цікаво спитатися у Надзвичайного і Повноважного Посла України Ірини Венедіктової, чому швейцарська влада відверто підігрує агресору?
12 березня, 17:23
Світ
Уряд Об'єднаного Королівства заборонив китайським державним компаніям брати участь в тендерах, які стосуються програм відновлення України.
02 березня, 16:49
Опінії
BAE Systems накопичила 3 ​​мільярди фунтів стерлінгів готівкою, і пан Вудберн сказав, що це дозволило їй робити «довгострокові ставки».
26 лютого, 13:10
Світ
Американські дипломати та спеціальні служби визнали його таким, що заслуговує на довіру і представляє потенційний інтерес для Вашинґтона.
14 лютого, 17:20