Олігархи з оточення Путіна вклалися у приватизацію готелю «Дніпро»

ЕКОНОМІКА
11 вересня, 14:18
Олігархи з оточення Путіна вклалися у приватизацію готелю «Дніпро»
Фото: Telegram

Крім українофобів Бабакова, Усманова і Малофєєва, свою руку до роздержавлення майна доклав і утікач Фірташ.

Таку інформацію оприлюднив народний депутат, заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Андрій Холодов у Telegram.

За його словами, росіянам не вистачило власних грошей на придбання відомого київського готелю, тому вони залучили банк "Січ", він же "Пауер Банк".

Вказану фінансову установу контролює людина Дмитра Фірташа і колишній голова правління збанкрутілого "Родовід Банку" Денис Горбуненко, який готовий позичити необхідну суму.

«Компанія "Смартленд", котра визнана переможцем приватизаційного аукціону з продажу готелю "Дніпро", збирається будувати там кіберспортивну арену. Кредит для оплати мав би надати "РВС-банк" Руслана Демчака, але всі його активи наразі коштують менше, ніж потрібно для купівлі готелю», — зауважив депутат Холодов.

У такій ситуацій вирішено було звернутися до більш платоспроможної фінансової установи, чиї власники не гребують співпрацювати з росіянами.

«16 вересня відбудуться збори акціонерів банку "Січ", де має розглядатися питання про видачу мільярдного кредиту для "Смартленду" під 9% річних. Така позика — це майже половина вартості активів самого банку, тоді як загальний дохід готелю "Дніпро" становить 63 мільйони гривень, а його прибуток за 2019 рік — 280 тисяч гривень. За цю звітність можемо дякувати Дмитру Сенниченку і директору, якого він призначив», — наголосив народний обранець.

Рішення про видачу кредиту банком "Січ" під такий проєкт Андрій Холодов називає виключно політичним із метою задовольнити невгамовне бажання олігархів загарбати хоч якусь частину державного майна України.

Читайте також:
У Миргородському районі патрульні зупинили автомобіль, кермувальник якого був у стані алкогольного сп'яніння.
вчора, 11:04
Грандіозну аферу в 100-тисячній Умані напередодні місцевого волевиявлення влаштував народний обранець Антон Яценко.
26 вересня, 19:54
У лісі неподалік села Гнідин Київської області невідомі особи сплюндрували пам'ятний знак на місці знайдення тіла Юрія Вербицького.
21 вересня, 13:44
"Животворчий" мандат не допоміг двом громадянам України потрапити до сусідньої Угорщини.
19 вересня, 18:41
Підприємливі ділки не зупиняються ні перед чим, аби набити власні кишені, зокрема знищуючи цілі екосистеми Полтавщини.
15 вересня, 09:19
Новий старий профіль відреформованоі поліції.
12 вересня, 08:59