Олігархи з оточення Путіна вклалися у приватизацію готелю «Дніпро»

ЕКОНОМІКА
11.09.2020, 14:18
Олігархи з оточення Путіна вклалися у приватизацію готелю «Дніпро»
Фото: Telegram

Крім українофобів Бабакова, Усманова і Малофєєва, свою руку до роздержавлення майна доклав і утікач Фірташ.

Таку інформацію оприлюднив народний депутат, заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Андрій Холодов у Telegram.

За його словами, росіянам не вистачило власних грошей на придбання відомого київського готелю, тому вони залучили банк "Січ", він же "Пауер Банк".

Вказану фінансову установу контролює людина Дмитра Фірташа і колишній голова правління збанкрутілого "Родовід Банку" Денис Горбуненко, який готовий позичити необхідну суму.

«Компанія "Смартленд", котра визнана переможцем приватизаційного аукціону з продажу готелю "Дніпро", збирається будувати там кіберспортивну арену. Кредит для оплати мав би надати "РВС-банк" Руслана Демчака, але всі його активи наразі коштують менше, ніж потрібно для купівлі готелю», — зауважив депутат Холодов.

У такій ситуацій вирішено було звернутися до більш платоспроможної фінансової установи, чиї власники не гребують співпрацювати з росіянами.

«16 вересня відбудуться збори акціонерів банку "Січ", де має розглядатися питання про видачу мільярдного кредиту для "Смартленду" під 9% річних. Така позика — це майже половина вартості активів самого банку, тоді як загальний дохід готелю "Дніпро" становить 63 мільйони гривень, а його прибуток за 2019 рік — 280 тисяч гривень. За цю звітність можемо дякувати Дмитру Сенниченку і директору, якого він призначив», — наголосив народний обранець.

Рішення про видачу кредиту банком "Січ" під такий проєкт Андрій Холодов називає виключно політичним із метою задовольнити невгамовне бажання олігархів загарбати хоч якусь частину державного майна України.

Читайте також:
Приватний літак власника ПВК "Вагнер" Євгенія Пригожина помітили на одному з летовищ Берліна.
18 червня, 10:12
Державна податкова і Державна фіскальна служби вивчають депутатські звернення щодо продажу контрабандних цигарок у низці реґіонів.
09 червня, 10:34
Запорізькі правоохоронці провели профілактичне відпрацювання одного з овочевих ринків Василівського району.
04 червня, 10:23
Не змігши залякати Україну багатотисячною ордою біля її кордонів, чекісти перейшли до перевірених методів – захоплення заручників.
22 квітня, 11:34
Офіс президента зобов'язаний негайно дати офіційні роз'яснення
25 березня, 14:25