Оманська історія

Опінії
09.01.2020, 20:13
Оманська історія

або як козаки в Оман злітали

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

«Оманська історія» з преЗе у головній ролі стрімко обходить за популярністю телевізійний тригер «Слуга народу», який власне «сдєлал» спершу нас, а потім – президента. Суттєво: нас «сдєлалі» цинічно і неприродним способом, президента – «сдєлалі» буквально з нічого.

Соціальні мережі, телеканали та інтернет-видання переповнені хайпом, і не всупереч закликам Зе зберігати обачність і витримку. Наш нормальний люд глибоко сумує і співчуває усім, кого зачепила страшна авіатроща у Тегерані.

Жалоба за загиблими ще гостріше окреслює риторику:

-         чи дозволено першій особі держави давати відмашку на відверту брехню про буцімто офіційний візит до країни, про існування якої сімдесят три відсотки українців ніколи не матимуть найменшого уявлення?

-         коли буде звільнена з посади, перепрошуємо за натуралізм, «нєдоразуМендель» (поганяло не наше, позичене у фейсбуці), котра повністю провалила покладені на неї обов'язки головного офісного комунікатора?  

-         чому баканівська СБУ дозволила президенту політ до регіону, де з години-на-годину міг спалахнути збройний конфлікт з непередбачуваними наслідками?

-         у повітряному просторі якої країни мало не добу бовтався мальтійський чартер Bombardier Global Express 6000 з президентом України на борту з 8 ранку 8 січня до 2.37 9 січня? Якщо політ з Києва до Оману триває п'ять з половиною годин? Наскільки фантастичною є версія щодо пересадки президента України безпосередньо у повітрі на  реактивний літак бізнес-класу Gulfstream, що належить куму путіна Медведчуку і який летів з Маскату до Внуково одночасно з 9H-VJN?

-         у яких цивілізованих і не дуже країнах голові служби безпеки пробачили б лижну прогулянку до Куршавеля, паралельну з офіційним візитом президента у вибухонебезпечний регіон? Де б його точно «сдєлалі»?

-         чи слід вважати позитивним досвід традиційного перебування керівника Офісу президента поза межами країни на державні свята і у моменти форс-мажору?

Хто повинен за все оце і решту відповісти?!

Читайте також:
А тепер виважено і не поспішаючи спускаємося з гори ...
вчора, 16:55
Закон давно треба було виправити та прийняти окремий закон про самозахист
07 травня, 13:05
Всесвітньо відомий художник Роберт Лісовський уродженець промислового міста на Дніпрі.
06 травня, 21:54
Частина четверта
06 травня, 14:10
Поліція Іспанії заявила про затримання учасника подій на Майдані
06 травня, 10:37
Засуджений російськими терористами у справі «українських диверсантів» Олексій Бессарабов звернувся до держсекретаря США Ентоні Блінкена.
05 травня, 17:37