Оманська історія
або як козаки в Оман злітали
«Оманська історія» з преЗе у головній ролі стрімко обходить за популярністю телевізійний тригер «Слуга народу», який власне «сдєлал» спершу нас, а потім – президента. Суттєво: нас «сдєлалі» цинічно і неприродним способом, президента – «сдєлалі» буквально з нічого.
Соціальні мережі, телеканали та інтернет-видання переповнені хайпом, і не всупереч закликам Зе зберігати обачність і витримку. Наш нормальний люд глибоко сумує і співчуває усім, кого зачепила страшна авіатроща у Тегерані.
Жалоба за загиблими ще гостріше окреслює риторику:
- чи дозволено першій особі держави давати відмашку на відверту брехню про буцімто офіційний візит до країни, про існування якої сімдесят три відсотки українців ніколи не матимуть найменшого уявлення?
- коли буде звільнена з посади, перепрошуємо за натуралізм, «нєдоразуМендель» (поганяло не наше, позичене у фейсбуці), котра повністю провалила покладені на неї обов'язки головного офісного комунікатора?
- чому баканівська СБУ дозволила президенту політ до регіону, де з години-на-годину міг спалахнути збройний конфлікт з непередбачуваними наслідками?
- у повітряному просторі якої країни мало не добу бовтався мальтійський чартер Bombardier Global Express 6000 з президентом України на борту з 8 ранку 8 січня до 2.37 9 січня? Якщо політ з Києва до Оману триває п'ять з половиною годин? Наскільки фантастичною є версія щодо пересадки президента України безпосередньо у повітрі на реактивний літак бізнес-класу Gulfstream, що належить куму путіна Медведчуку і який летів з Маскату до Внуково одночасно з 9H-VJN?
- у яких цивілізованих і не дуже країнах голові служби безпеки пробачили б лижну прогулянку до Куршавеля, паралельну з офіційним візитом президента у вибухонебезпечний регіон? Де б його точно «сдєлалі»?
- чи слід вважати позитивним досвід традиційного перебування керівника Офісу президента поза межами країни на державні свята і у моменти форс-мажору?
Хто повинен за все оце і решту відповісти?!