Омелян назвав «зайців» основною причиною збитковості приміських перевезень

ПОЛТАВА
17.08.2018, 16:06

Однією з причин збитковості приміських перевезень є безквитковий проїзд. Так за підрахунками УЗ понад половина пасажирів електричок їздять без квитків. Про це на брифінгу повідомив Володимир Омелян.

Другою причиною збитковості є укладені договори з місцевими органами влади на перевезення пільговиків. Зазвичай, місцеві органи хочуть тримати найнижчу ціну за перевезення.

«Дійсно, єдиний збитковий вид перевезення, який є в «Укрзалізниці», - це приміські перевезення. Збитковість формується з двох причин, - що вартість приміських перевезень регулюється лише за згоди місцевих органів влади. Відповідно вони такої згоди не дають, хочуть тримати ціну найнижчу, і ми зараз доходимо до абсурду, коли автобусом поїхати дорожче, ніж електричкою», – розповів посадовець.

Також міністр поскаржився на відсутність власного виробництва електропотягів та запчастин для них, що є причиною їх закупівлі закордоном.

Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05