Оновлення уряду РФ санкціонував товариш Сі
Кадрові перестановки у Кремлі не віщують Україні нічого доброго. Сюзерен путіна поставив на вірних і перевірених часом технократів...
У всесвітньо відомій комп'ютерній та консольній грі «Mortal Kombat» є поняття «Flawless victory», себто «Чиста перемога». Так от: після кадрових ротацій у РФ, чисту перемогу, з абсолютно спокійним серцем може святкувати Сі Цзіньпін.
Почнемо з того, що свою посаду прем'єр-міністра зберіг Міхаіл Мішустін, який абсолютно прокитайський. Нагадаємо, що у березні 2023 року китайський лідер приймав Мішустіна у себе — окремо, без путіна — і це змусило переживати те крило, яке 12.V.2024 зазнало поразки.
Та давайте ще більш предметно. Всі ми давно зрозуміли, що світ готується до активної фази Нової Світової Війни, яка, з імовірністю у 90% розпочнеться наступного року, а «вісь зла» на чолі із комуністичним Китаєм — не виключення.
Повідомлялося, що більшу частину нового озброєння, РФ відправляє не на фронт в Україну, а на склади. Навіщо? А от, тому що готується, відтак і Сєргєя Шойґу зняли, замінивши Андрєєм Бєлоусовим — фаховим економістом, який навіть тимчасово очолював уряд РФ, (30.IV.-19.V.2020).
«Фанерний маршал» зі своїм оточенням розікрали російську армію так, як ніхто. Це влаштовує нас, але не влаштовує ні Сі, ні Путіна, особливо Путіна, який хоче перейти зі статусу китайського васала у статус конфедерата (як Рамзан Кадиров при Путіні), тож йому потрібно зробити армію сильніше перед початком основних подій.
Прикметно, при тому дуже прикметно й те, що своє крісло зберіг Сєргєй Лавров-Калантарян. Це означає, що КНР і РФ зберігають готовність до дипломатії та переговорів, адже саме Лавров може вільно пересуватися світом, на нього ордеру Міжнародного кримінального суду немає.
Паралельно із цим, важливо згадати, що сина путінського друга Юрія Ковальчука Боріса зробили головою тамтешньої Рахункової палати. Враховуючи, що Юрій Ковальчук співвласник банку «Россия» та мільярдер за сумісництвом — знову проглядається акцент на фінанси.
Стосовно призначення Шойґу головою Совбєза і збереження статусу заступника голови за алкоголіком Дмітрієм Мєдвєдєвим, можна сказати, що Совбєз РФ перетворився на умовну «почесну пенсію» для тих, хто давно пов'язаний з Путіним. Тобто узурпатору їх шкода викинути.
Окремо слід згадати про досвідченого гебіста Ніколая Патрушева. Конспірологи вважають, що підрив будинку у Білгороді був «фінальним акордом» того, хто підривав Росію у 1999-му, щоби Путін прийшов до влади.
Акордом-натяком на те, що порох у порохівницях ще є і списувати Ніколая Платонича зовсім не варто, а то... А то, що весь план Патрушева по приведенню до влади свого сина Дмітрія пішов під укіс.
Всі ці Солов'ї та Космачі, які отримали статус іноагента «для годиться», тепер у судомах, бо нову методичку від Патрушева-старшого ще не отримали. А як старалися, як лобіювали та «передбачували»...
«И новым президентом станет Дмитрий Патрушев», — не став і тепер, скоріш за все, не стане вже ніколи, у Мішустіна і то більше шансів. Якщо треба, товариш Сі допоможе.
«Патрушевська вежа» Кремля дійсно була здатна на палацовий переворот, особливо під час й одразу після заколоту Євгєнія Пріґожина. Але ні, диктатор КНР зіграв цікавіше і далекоглядніше.
Ну, і найголовніше, на підтвердження всього вищесказаного: 15-16.V.2024, перекоронований Путін здійснить свій перший візит... до Китаю! Це виглядає як виклик «на килим», мовляв: «І що ти далі робитимеш, Володя? Давать мені тобі миску рису, чи ні?».
Не секрет, що товариш Сі виступає, якщо не за закінчення війни в Україні, то принаймні за її заморозку. Все для того, щоби всі васали краще підготувалися до війни в Індійсько-Тихоокеанському регіоні.
Тож, окрім питань подальшої економічної співпраці між КНР та РФ, питання подальшого ведення війни в Україні буде одним з основних. Путін зробив остаточну ставку на Китай, а Сі — на вибудовування власного геополітичного полюса.
Спостерігаємо за зустріччю двох літніх диктаторів, а також за ситуацією всередині РФ. Не думаємо, що Патрушев отак візьме і піде на пенсію, він — доволі мстива потвора...
Автор – Назар Приходько, медіааналітик, політолог-міжнародник і військовий експерт