Оператор МТС «розводить» клієнтів у Полтаві

ПОЛТАВА
22.06.2016, 09:36
Оператор МТС «розводить» клієнтів у Полтаві

Оператор мобільного зв’язку МТС (Vodafone) наперед стягує зі своїх клієнтів кошти за ще ненадані послуги. Одне з нововведень – sim-картка, що активується протягом 4 днів із моменту купівлі. Із таким випадком стикнулася наша редакція, коли придбала sim від МТС у фірмовому магазині в Полтаві по вул. Європейській (Фрунзе), 9.

– Вартість – sim-картки з номером у магазині коштує 50 грн, ще 60 грн вартує зміна тарифного плану. Загальна вартість нового стартового пакета обходиться орієнтовно в 110 грн. Та послугами, за які були сплачені кошти, будуть активні через 1-4 дні, – зазначила в розмові робітник магазину Віталія Бабич.

Зазначимо, скарги на вкрай погану якість зв’язку та стягнення коштів – непоодинокі в місті. У магазині ми натрапили на жінку, яка жалілася на безпідставне зняття грошей із її мобільного рахунку за ненадані компанією послуги. Її працівники відправили у центр обслуговування абонентів МТС за адресою вул. Європейська, 66.

Цікаво, що після розмови з дирекцією магазину, куплена нами картка одразу стала активною для розмов. Час від доби до чотирьох діб для підключення тарифного плану звичайним абонентам чекати не довелося.

В ТЕМУ: «Київстар» ошукує користувачів Полтавського району

Нагадаємо, ми вже зверталися до Антимонопольного комітету та правоохоронних органів щодо наявності шахрайських дій та можливої корупційної складової в діях компаній мобільного зв'язку у стягненні коштів із абонентів м. Полтави та району за ненадані послуги. 

Читайте також:
28 лютого відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської облради.
17:00
Імовірний візит міг відбутися 2-3 березня.
11:19
Одного з депутатів Гадяцької районної ради притягнуть до відповідальності за несвоєчасне подання фінансових декларацій.
09:55
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
вчора, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
вчора, 11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
вчора, 11:03