Оператор МТС «розводить» клієнтів у Полтаві

ПОЛТАВА
22.06.2016, 09:36
Оператор МТС «розводить» клієнтів у Полтаві

Оператор мобільного зв’язку МТС (Vodafone) наперед стягує зі своїх клієнтів кошти за ще ненадані послуги. Одне з нововведень – sim-картка, що активується протягом 4 днів із моменту купівлі. Із таким випадком стикнулася наша редакція, коли придбала sim від МТС у фірмовому магазині в Полтаві по вул. Європейській (Фрунзе), 9.

– Вартість – sim-картки з номером у магазині коштує 50 грн, ще 60 грн вартує зміна тарифного плану. Загальна вартість нового стартового пакета обходиться орієнтовно в 110 грн. Та послугами, за які були сплачені кошти, будуть активні через 1-4 дні, – зазначила в розмові робітник магазину Віталія Бабич.

Зазначимо, скарги на вкрай погану якість зв’язку та стягнення коштів – непоодинокі в місті. У магазині ми натрапили на жінку, яка жалілася на безпідставне зняття грошей із її мобільного рахунку за ненадані компанією послуги. Її працівники відправили у центр обслуговування абонентів МТС за адресою вул. Європейська, 66.

Цікаво, що після розмови з дирекцією магазину, куплена нами картка одразу стала активною для розмов. Час від доби до чотирьох діб для підключення тарифного плану звичайним абонентам чекати не довелося.

В ТЕМУ: «Київстар» ошукує користувачів Полтавського району

Нагадаємо, ми вже зверталися до Антимонопольного комітету та правоохоронних органів щодо наявності шахрайських дій та можливої корупційної складової в діях компаній мобільного зв'язку у стягненні коштів із абонентів м. Полтави та району за ненадані послуги. 

Читайте також:
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
18 січня, 19:55
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
17 січня, 11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
17 січня, 11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
17 січня, 11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
17 січня, 10:43