ОПОРА: у Полтаві двоє людей перебували у кабінці для голосування одночасно

ПОЛТАВА
25 жовтня, 15:37
ОПОРА: у Полтаві двоє людей перебували у кабінці для голосування одночасно
Фото: Google

Представники громадянского руху зафіксували ряд порушень на дільницях Полтави.

Представниця руху "Опора" зафіксувала порушення на дільниці № 531192 (вул. Б. Хмельницького, 9) у Полтаві. Чоловік та жінка одночасно знаходились в одній і тій кабінці для голосування. Важливо, що члени ДВК намагалися заборонити спостерігачці знімати порушення на відео, і навіть просили поліцію вивести її. Проте наразі спостерігачка знаходиться на дільниці на законних підставах.

Це не перше порушення, яке зафіксувала "Опора" від старту виборів. На дільниці №531170, що на вул. Петра Юрченка, 11/2, спостерігач, прибувши на місце, зафіксував на столі розпаковані бюлетені. Члени комісії намагалися відтіснити спостерігача ближче до входу, а потім пояснювали, що розпакували бюлетені, які підлягають знищенню. 

На дільниці у Полтаві №531250 (вул. Залізна, 17) була відсутня кабінка для голосування людей з порушенням здоров’я. Ту ж проблему спостерігачі ОПОРИ зафіксували і у с. Бербениці (Миргородський район). "Останній Бастіон" виявив аналогічне не дотримання інструкцій на дільниці №531247.

Читайте також:
Депутат-мажоритарник зі 145 одномандатного округу Андрій Боблях вважає, що своїми діями Сергій Іващенко нашкодив авторитетові "гаранта".
вчора, 13:26
Партия правой руки является политическим крылом движения правой руки. Имеет многочисленных сторонников на России и в Украине.
19 листопада, 11:34
Одна з причин перевиборів – смерть новообраних міських голів від  Covid-19
16 листопада, 22:00
Трамп в черговий раз розкритикував голосування поштою.
15 листопада, 17:51
На Полтавщині 20 селищних громад, до вашої уваги – перелік їх новообраних голів.
10 листопада, 11:40
Міський голова визначиться за результатом другого туру, але склад депутатського корпусу відомий вже зараз.
10 листопада, 10:15