Опозиційні німецькі депутати бойкотували виступ Зеленського

ПОЛІТИКА
12.06.2024, 09:33
Опозиційні німецькі депутати бойкотували виступ Зеленського

Лідери фракції «Альтернатива для Німеччини» (AfD) Аліса Вайдель і Тіно Хрупалла заявили, що термін повноважень Зеленського закінчився

Про це пише N-TV.

Зазначається, що лідери фракції Аліса Вайдель і Тіно Хрупалла заявили, що термін повноважень Зеленського закінчився, і він нібито перебуває на посаді лише як «президент війни та жебрак».

«Ми відмовляємося слухати того, хто говорить у камуфляжі. Термін повноважень Зеленського минув. Зараз він перебуває на своїй посаді тільки як президент, що воює і просить. Але Україні зараз не потрібен військовий президент, їй потрібен мирний президент, який готовий вести переговори, щоб загибель людей припинилась і з'явилося майбутнє», - заявила голова фракції АдН у Бундестазі Аліса Вайдель.

Довідково:

Альтернатива для Німеччини (АдН) (нім. Alternative für Deutschland, AfD) — націоналістична ультраправа політична партія Німеччини. Основна ідеологія партії спрямована проти євроінтеграції та проти імміграції іноземців.

Партія заснована 6 лютого 2013 на хвилі єврокризи як партія єврокритиків. Набула значної популярності як найжорсткіший та найпослідовніший критик політики уряду Ангели Меркель у справі прийому в країні нелегальних мігрантів з країн Близького Сходу та Африки зі статусом «сирійських біженців».

Унаслідок вересневих виборів 2021 року партія АдН здобула 10,3 % голосів — це дорівнює 83 депутатських місць у Бундестазі.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
У майбутній Стратегії національної оборони Західна півкуля буде визначена головним стратегічним пріоритетом США.
11 жовтня, 15:47
Війна
За словами глави МЗС Польщі, російський диктатор має зрозуміти, що не може вийти із ситуації, яку створив 24 лютого 2022 року.
09 жовтня, 13:55
Політика
Сенат США визначив нові пріоритети американської політики в Чорноморському регіоні.
07 жовтня, 10:39
Політика
Партія Бабіша, якого називають «чеським Трампом» і який виступає проти допомоги Україні, посідає перше місце на виборах у Чехії.
04 жовтня, 20:05
Політика
Адміністрація Трампа готується до безпрецедентного скорочення прийому біженців, плануючи встановити ліміт у 7 500 осіб на наступний рік.
04 жовтня, 09:25
Війна
Воєнний злочинець Нетаньяху заявив, що «Іслам — це загроза всьому світу…»
28 вересня, 15:34