Опозиційні німецькі депутати бойкотували виступ Зеленського

ПОЛІТИКА
12 червня, 09:33
Опозиційні німецькі депутати бойкотували виступ Зеленського

Лідери фракції «Альтернатива для Німеччини» (AfD) Аліса Вайдель і Тіно Хрупалла заявили, що термін повноважень Зеленського закінчився

Про це пише N-TV.

Зазначається, що лідери фракції Аліса Вайдель і Тіно Хрупалла заявили, що термін повноважень Зеленського закінчився, і він нібито перебуває на посаді лише як «президент війни та жебрак».

«Ми відмовляємося слухати того, хто говорить у камуфляжі. Термін повноважень Зеленського минув. Зараз він перебуває на своїй посаді тільки як президент, що воює і просить. Але Україні зараз не потрібен військовий президент, їй потрібен мирний президент, який готовий вести переговори, щоб загибель людей припинилась і з'явилося майбутнє», - заявила голова фракції АдН у Бундестазі Аліса Вайдель.

Довідково:

Альтернатива для Німеччини (АдН) (нім. Alternative für Deutschland, AfD) — націоналістична ультраправа політична партія Німеччини. Основна ідеологія партії спрямована проти євроінтеграції та проти імміграції іноземців.

Партія заснована 6 лютого 2013 на хвилі єврокризи як партія єврокритиків. Набула значної популярності як найжорсткіший та найпослідовніший критик політики уряду Ангели Меркель у справі прийому в країні нелегальних мігрантів з країн Близького Сходу та Африки зі статусом «сирійських біженців».

Унаслідок вересневих виборів 2021 року партія АдН здобула 10,3 % голосів — це дорівнює 83 депутатських місць у Бундестазі.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Опінії
Щоби що? Щоб легітимізувати головування московії і незаконно захоплене місце в РБ?
09 липня, 11:09
Світ
Перші дії нового уряду у Лондоні: допомога Україні й збільшення оборонних видатків до 2,5% ВВП. Кір Стармер не порушить обіцянки Ріші Сунака
09 липня, 07:10
Світ
Він міг стати прем’єр-міністром Франції
08 липня, 17:28
Опінії
Світ міняється, треба щось робити; наші вороги нас випереджають у пристосуванні.
08 липня, 15:56
Світ
Військові хунти Малі, Ніґера і Буркіна-Фасо підписали хартію про спільний оборонний союз. Вони утворили «Конфедерацію держав Сахеля».
08 липня, 12:27
Світ
НАТО планує зміцнити співпрацю з Південною Кореєю також щодо кіберпростору та нових технологій.
06 липня, 15:29