Опозиційна платформа "За життя"(Бойко-Медведчука) підсилилася пацієнтом Полтавської психіатричної лікарні

ПОЛТАВА
09.06.2019, 14:59
Опозиційна платформа "За життя"(Бойко-Медведчука) підсилилася пацієнтом Полтавської психіатричної лікарні

«Патріот» та радник міністра Авакова Ілля Кива став однопартійцем сумнозвісної Нелі Штепи, Валерія Гнатенко з Дружківки, що водив знайомство з Гіркіним, та інших українофобів? «Злочинний режим» уже став не злочинним? Як так можна швидко перефарбуватися, запитаєте ви? Нічого дивного, як на мій погляд, не відбулося.

Блазень російськомовного міністра МВС Авакова уже давно має довідку про шизофренію -dementia praecox- психічний розлад розумових процесів, про що неодноразово наголошували народний депутат Сергій Каплін та журналіст Володимир Бойко. Цікаво, що майже ідентичну довідку з Полтавської психіатричної лікарні, має ще один пацієнт цієї ж лікарні Чередніченко С.І.

Читайте більше: Два ДТП, вбивство та шизофренія – що ще приховує депутат від «БПП» Сергій Чередніченко?

Який, до речі, у судовому позові про захист честі і гідності до ГС «Останній Бастіон», намагався спростувати викладену на шпальтах «Останнього Бастіону» інформацію про наявне у нього психічне захворювання, зокрема шизофренію. Суд відмовив Чередніченку у захисті відсутньої у нього честі. Апеляційну скаргу хворий на шизофренію Чередніченко не подавав, фактично визнавши наявність у нього важких психічних розладів, оприлюднених «Останнім Бастіоном».

Цікаво те, що довідки про тяжкі психічні захворювання і Кива, і Чередніченко отримали під час обвинувачень їх у скоєнні тяжких злочинів. Кива — за отримання хабара, за яким послав свого брата (міцні родинні зв’язки...). Чередніченко — за вбивство 6 річної дитини. І одному, і іншому, наявність довідок із психіатричної лікарні дали можливість уникнути неминучої кримінальної відповідальності. Імовірно, існує ще одна довідка про тяжке психічне захворювання, на цей раз доньки Чередніченко, завдячуючи якій вона потрапила на навчання до університету без конкурсу, та за бюджетне фінансування.

Про свої президентські амбіції і Кива, і Чередніченко, як і сотні інших пацієнтів психіатричних лікарень, неодноразово заявляли у своїх коментарях.

Фахові психіатри вам можуть розповісти, що в стаціонарних відділеннях проходять лікування сотні Бонапартів, сотні Ленінів, є кілька десятків Марксів, та інших представників політичного істеблішменту. Чому випустили зі стаціонарного лікування оцих двох президентів, мені, особисто, не зрозуміло.

І ось чому незрозуміло.

І у Киви, і у Чередніченко, у діагнозах вказані розлади психіки. Фактично, вони не можуть адекватно сприймати навколишній світ, та навколишнє середовище.

Доказом спотвореної уяви є спалена, після публікації на шпальтах «Останнього Бастіону» статті Володимира Бойко про психічне захворювання кандидата у президенти Киви, автівка головного редактора «Останнього Бастіону».

Читайте більше: Владимир Бойко: “Кива является официальным коррупционером, осужденным приговором суда”

Спалені будівлі та склади бази лісогосподарського підрозділу ПрАТ «Полтавське», що належить сім'ї журналіста. Потім знищення, шляхом підпалу, КТП 550, що забезпечувало безперебійну роботу ТОВ НВП « Яциново-Слобідський кар’єр піску», яке належить дружині головного редактора.

За тиждень — спроба рейдерського захоплення підприємства ТОВ НВП «Яциново-Слобідський кар’єр піску» силами батальйону спецпризначення «Полтавщина» та десятка працівників поліції та спецполіції під особистим контролем начальника ГУНП у Полтавській області Замахіна А.Л.

Керуючись ухвалою Октябрського районного суду, виданий на підставі фальсифікованих слідчим Мороз документів, на огляд території кар’єру 27 травня, рейдери із поліції 6 червня під охороною спецпризначенців заблокували роботу підприємства майже на цілий день. Слідчий, який є процесуально незалежним, а, фактично, залежним від начальника слідчого відділу Полтавського РВП, сліпо виконував незаконні вказівки останньої. Навіть не зважаючи на те, що:

1. ТОВ НВП «Яциново-Слобідський кар’єр піску» надало повний перелік дозвільних документів, наданих йому, які спростовують, викладені у клопотанні слідчого, факти. Окрім того, усі дозвільні документи ТОВ НВП « Яциново-Слобідський кар’єр піску» перебувають у публічному доступі на сайті Міністерства екології та природних ресурсів, включаючи Звіт про громадські слухання і отримання висновку ОВД.

2. Відсутній склад злочину, оскільки інкримінована стаття 240 ККУ містить вичерпний перелік корисних копалин загальнодержавного значення. І слідчий не міг не усвідомлювати злочинність своїх дій, оскільки корисна копалина Яциново-Слобідського родовища піску — пісок (згідно Протоколу ДКЗ) є корисною копалиною місцевого значення. Про що слідчий Мороз неодноразово зазначає у своєму клопотанні до суду.

Зрозумівши, що працівники поліції вчинили тяжкий посадовий злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність, начальник ГУНП Замахін, імовірно, вирішив залучити до блокування транспортних комунікацій хворого на шизофренію (факт, встановлений судом) Чередніченко С. І. - правонаступника хворого на шизофренію Киви, маючи думку, що хворий Чередніченко буде непідсудним.

Серед обізнаних мешканців Полтави ходять чутки, що Чередніченко є штатним інформатором (стукачем) за агентурним прізвиськом «Очко» колишнього начальника спецполіції, але я, поки що, у це не вірю. Як не вірив у наявність у нього тяжкого психічного захворювання.

Як не вірю і у те, що начальник ГУНП Замахін отримує від Чередніченко С.І., систематичні відрахування від незаконної діяльності ринку на Південному вокзалі, самовільно облаштованій стоянці на захопленій у міста землі, курсуванні численних маршрутних автобусів без наявності маршрутів, зиску від торгівлі контрафактними цигарками, прекурсорами. Як не вірю і у те, що заява про самозахоплення земельної ділянки Чередніченком, яка належить громаді міста, за вашою вказівкою не внесена до ЄРДР.

Але, союз меча і орала, — хворого на шизофренію і начальника ГУНП дає про себе знати.

Третій день поспіль хворий блокує транспортні мережі і комунікації, перешкоджаючи законній господарській діяльності ТОВ НВП «Яциново-Слобідський кар’єр піску». Поліція охороняє не підприємство, яке сплачує податки, а охороняє колег по рейдерству. Сподіваючись на те, що і хворому, і поліції подадуть.

Андрій Леонідович, не подадуть. Подають на паперті. І недолугі спроби отримати від підприємства моєї дружини, чи від міжнародної компанії кошти «на вибори», знайдуть своє відображення у матеріалах кримінальних справ. Краще заарештуйте, встановлених колишнім керівником Полтавської поліції Олександром Терелою, злочинців, які здійснили підпал моєї, та ще двох інших, автівок. Чи, може, він вам про них не доповідав?

Чи вас турбує те, що ви покриваєте особу, підозрювану у насильстві відносно працівника правоохоронного органу, за що передбачена кримінальна відповідальність за статтею 345 ККУ. Можливо, вам повідомити і номер кримінальної справи, розпочатої досудовим слідством 17.09.2018 року? Можливо, вам потрібні державні номерні знаки автівки з Києва, чиї пасажири виконували замовлення з підпалу?

Чи ви переживаєте про те, щоб у процесі слідства, не вийти на працівників поліції та самих себе? Вам же прокуратура у своєму листі вказала, що ви дієте у невідповідності до КПК. Службову перевірку провели? Підозрюваних затримали?

До речі, Андрію Леонідовичу, як там з підпалом «Мисливця», автівок на Леваді?

Чи ви, як і Аваков, не вважаєте махровий бандитизм синонімом назви поліція? Ви, як і він, не усвідомлюєте того, що честь маю, було синонімом офіцера. На жаль, слово честь до вас відношення не має.

Привертає увагу той факт, що Апеляційний суд Полтавської області, 10 червня буде розглядати апеляційну скаргу місцевої прокуратури на рішення Октябрського суду м.Полтави.

Сподіваюся, що у колегії по справі психічно хворого Чередніченко судді Рябішина А.О., Герасименко В.М., Гонтар А.А., не має сестри, чоловік якої має родинні зв’язки з Кивою, що унеможливить «вирішення» питання по скасуванні висунутої прокуратурою Чередніченко підозри.

Я розумію, що в країні, у якій міністр МВС Аваков, руками свого сина, під час війни, грабував бюджет країни своїми рюкзаками, у якій підлеглі Авакова пострілами у спину вбивають громадян країни, у якій підлеглі міністра Авакова зі зброї вбивають дітей, у якого радник — психічно хвора людина, не треба сподіватися на Закон.

Чомусь упевнений, що хворих на шизофренію вилікують, що міністр Аваков піде геть.

А Опозиційній платформі "За життя" (Бойко-Медведчука) можемо порадити взяти у свій список славного полководця Дарія, Піфагора, Арістотеля, та інших відомих діячів кузні політичних кадрів нової епохи України — Полтавської психіатричної лікарні імені Мальцева.

Геннадій Сікалов

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56