Опозиціонери спробували взяти під контроль міськраду

ПОЛТАВА
17.09.2018, 12:15

Сьогодні зранку Олександр Шамота завітав до Полтавської міської ради та хотів потрапити на нове робоче місце до кабінету секретаря міської ради. Проте, як виявилось, у працівників міськради не було дублікату ключа від кабінету. 

Нагадаємо, на сесії міськради 14 вересня депутати проголосували за обрання Олександра Шамоти новим секретарем міськради.

http://bastion.tv/news/perevorot-u-poltavskij-miskij-radi-v-2-vlada-vidijshla-do-opoziciyi/

Згодом очільник полтавського осередку СДП хотів отримати персональну печатку міськради. Але й тут його спіткала невдача. Припустили, що печатка знаходиться у кабінеті секретаря міськради. Тож до адмінбудівлі викликали представників поліції та ДСНС, аби ті силоміць відкрили двері.

Потрапивши до кабінету, Шамота розчарувався втретє — печатку так і не знайшли. Тому заявив, що з цього приводу звертатиметься до правоохоронних органів, і покинув міськраду.

Як стало відомо згодом, цього ранку Шамота встиг побувати і в ОДА, де на апаратній нараді його офіційно представили як секретаря міськради та в.о. міського голови Полтави. Зазначимо, в облдержадміністрації вважають, що зняття Мамая з посади відбулось законним шляхом.

Доки Шамота порядкував у кабінеті, до приміщення міськради зайшов «колишній» мер — Олександр Мамай. На іншому крилі адмінбудівлі він оголосив про спільну прес-конференцію із Іллею Кивою. Подробиці – в наступному матеріалі.

вибір редакції
Читайте також:
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
26 травня, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32