ОПУ наказав своїм хламідіям атакувати командування ЗСУ

Опінії
27.11.2023, 10:58
ОПУ наказав своїм хламідіям атакувати командування ЗСУ
Фото: Facebook

Ручні популісти Банкової втратили відчуття страху. Це сталося не сьогодні, але саме зараз вони накинулися на наших незламних захисників.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Дещо про стрімку активізацію Безуглої, Арахамії та інших хламідій.

  • На другому році повномаштабної війни стало чітко видно, що нинішня команда влади — нефахова і зуміла просрати усі політичні здобутки і шанси як у внутрішній політиці, так і назовні.

Це намагання скинути відповідальність за свої провали — тому і з'являються в один вечір заяви про спробу перекинути відповідальність на цивільних через референдум. А другого вечора — наша локальна «людмила ивановна барилко» вимагає звільнення Головнокомандувача ЗСУ Залужного.

Це намагання перекинути власні провали на «не таких військових». Які теж певно — кляті «руки Кремля», «наративи ФСБ», «порохо-путіністи» і «помилка майдану 2014».

  • Команда влади регулярно і наполегливо вимірює, які ідеї, і хто користується попитом тут і за кордоном, і стабільно марку першості тримає ЗСУ.

Однак замість цього нам пропонують якось Єрмака, якісь таблоїди з брудом на майданівців і військових — і тому не варто дивуватись, що десь скепсис щодо України зросте, і буде наростати. Ніхто не хоче «Орбана 2.0» на великій і проблемній території.

  • Замість того аби вигрібати з критичної ситуації й рятувати державу від знищення, а народ від геноциду і планувати щось далі за крадіжку вина із бару Кирила Тимошенка — нам пропонують злоєбучу мишину возню.

І ця возня вдарить саме по Зеленському. Бо саме з нього питатимуть, а що там Маріуполь, що там Мелітополь, що там обіцяні шашлики в Криму і «фортеця Бахмут».

  • Чи чекатимуть нас складні переговори з РФ? Так. Вони будуть неприємні!

Тож треба уже готуватись до нової фази війни, а не розказувати, що у нас є «план оборонних укріплень» на 2 році повномасштабної війни. Просто плану мало, враховуючи як закопуються окупанти.

Планами війни — а саме матеріальною логістикою має займатись уряд, але — всі розуміють, що Шмигаль у нас суто для галочки. Натомість у нас економічними процесами займаючись шурми, гетьманцеви і Татаров.

  • Я вважаю великою трагедію те, що наш комітет оборони та нацбезпеки представляють Арахамія і Безугла.

Перше — цілком ймовірно могло поставити підпис у Стамбулі, де РФ пропонувала денацифікувати Україну, урізати армію і зафіксувати «нейтральність» — читай зробити політичну смерть. Повільне гниття зі смородом гангрени; а по рудій — давно плаче спеціальний заклад і допомога для душевнохворих.

Зеленському і його команді нема з чим іти на вибори, нема персональних здобутків, перемог, є понівечена війною країна і купа серйозних питань. Тому є спроба підміни, намагання виставити ідіотами поганий народ і дуже ужасне ЗСУ.

До речі про плани перемоги на 2024: а де наш Верховний Головнокомандувач? Чим він так зайнятий, що якраз не може представити той самий унікальний і героїчний план?

Закупівлями турнікетів, трусів, снарядів і так далі у нас має займатись Міноборони, для того тамтешні дармоїди й існують. Сорі, але явно не Генштаб має сидіти і додавати це в таблиці ексель.

Іще одне, замість того, аби зайнятися оборонним чи економічним плануванням, що робили свого часу уряди Рузвельта, Черчилля, Еттлі та навіть розгромленої у Другій світовій війні Німеччини — Банкова днями й ночами міряє рейтинги. І біситься, що там стабільний гігантський лідер довіри ЗСУ.

Біситься від того, що саме ЗСУ і Головнокомандуч об’єднують суспільство. Шаленіє від того, що ані Єрмак, ані Зеленський з таблоїдами не стали тими самими об’єднавчими елементами.

Скоріше ми їх терпимо чисто з поваги до державних інституцій і воєнного часу, але не більше.

Більше того щодня, наче снігова лавина росте кількість претензій до влади. До тієї влади, яка більше нагадує зборище ларьочників-криптовалютчиків і яка абсолютно інфантильно готувалась до великої великої війни попри всебічну поміч західних розвідок.

Влада свідомо не давала грошей армію, бо в пріорітеті були дороги та різала які не які програми збройних напрацювань, а зараз краде як не в себе буквально на всьому, що погано лежить. Яких планів перемог нам не вистачає?

І до слова, припустимо Генштаб міг щось принести у Раду, але ми уже розуміємо рівень тамтешніх дискусій. Партія ОПЗЖ, яка кишить колаборантами?

Депутат Одарченко, який уже прямо зараз готовий здавати Харків РФ? «Агент Буратіно», який напряму працював на ГРУ? Численні дружки Деркача та Сівковича — прямих фсбшних агентур?

Зелені ларьочники так хочуть утриматись при владі, точніше біля корита — держави в жорсткій війні, що прямо зараз готові хакнути армію. Обезголовити її та поставити щось ручне і миршаве, щоб умовний Єрмак здавався діснеєвським принцем.

Чому ці випадкові люди не думають про державу в критичний момент, а виключно про цифри крипти на рахунках? І як же обіцянки, що я йду лише на один термін і «триматись за владу не буду»?

Читайте також:
Кримінал
ДБР розпочало досудове розслідування.
08 квітня, 11:58
Політика
Назвавши українок повіями та відмовившись вибачатися.
19 березня, 09:57
Кримінал
Католицька Церква може пишатися тим, що виховала свідомих послідовників. Правда всі вони чомусь служать світовому єврейству.
05 січня, 14:45
Кримінал
Олексій Тандир прагне уникнути виплати компенсації родині вбитого ним нацгвардійця Вадима Бондаренка.
15.12.2023, 18:31
Життя
Цькування учнів у школах, а також закладах оздоровлення — наслідок совєцької окупації. Наш народ ментально хворий і не бажає лікуватися.
07.12.2023, 19:12
Кримінал
Пацієнти помирають, поліція і медики мовчать.
07.12.2023, 17:15