ОПЗЖ провела звітно-виборну конференцію

Позиція
20.12.2023, 14:10

На десятому році війни заборонена ОПЗЖ керує слугами Зеленського.

18 листопада в Полтаві відбулася звітно-виборна конференція ОПЗЖ Федерації греко-римської боротьби України (ФГРБУ). На конференцію прибуло 22 делегати із відокремлених осередків ФГРБУ.

Прикметно, що на 10 році російсько-української війни, коли щодня на фронті гинуть мужні захисники України, Федерацію греко-римської боротьби України очолює Олег Сазонов — депутат Полтавської обласної ради від забороненої ОПЗЖ, та близький соратник ліквідованого Іллі Киви, Вадима Рабіновича та зрадника Віктора Медведчука.

У 2010 році Олег Сазонов був обраний до міської ради Кременчука від «Партії регіонів».

За п'ять років після перемоги Революції Гідності, Сазонова було обрано до Полтавської обласної ради від «Опозиційного блоку», до якого вступили колишні члени вже забороненої «Партії регіонів».

У 2019 році Сазонова було обрано до Полтавської обласної ради від «ОПЗЖ».

Політична біографія Олега Сазонова прямо вказує на його антиукраїнську позицію. Мало того, Сазонов ніколи не був рядовим партійцем проросійських партій.

Він очолював регіональну організацію Опоблоку на Полтавщині, був головою та членом політради обласної організації ОПЗЖ.

Тож не дивно, що Олег Сазонов разом з Рабіновичем, Медведчуком та Кивою впроваджував російські наративи в Україні.

ОПЗЖ провела звітно-виборну конференцію_1

Мало того, Олег Сазонов з 2015 року був спонсором проросійських партій в Україні та сумлінно платив членські внески в Опоблокові та ОПЗЖ.

Такий політичний бекграунд не завадив Сазонову очолити Федерацію Греко-римської боротьби України у 2018 році.

ОПЗЖ провела звітно-виборну конференцію_3

Також Сазонов є віцепрезидентом Асоціації спортивної боротьби України та віцепрезидентом Асоціації боротьби України.

Повертаючись до звітно-виборної конференції ФГРБУ хочемо зауважити, що у президії конференції компанію Сазонову склали, не дивуйтеся:

 • начальник Рівненької військової обласної адміністрації Віталій Коваль (був кандидатом у мери Рівного від партії «Слуга народу»);
 • начальник Дніпропетровської військової обласної адміністрації Сергій Лисак (ексголова УСБУ у Дніпропетровській області);
 • депутат Верховної Ради України від партії «Слуга народу» Жан Беленюк;
 • головний тренер чоловічої збірної України з греко-римської боротьби  Волоимир Шацьких;
 • державний тренер збірної Андрій Каплуновський;
 • виконавчий директор ФГРБ Черкащини — Анатолій Самоха.

ОПЗЖ провела звітно-виборну конференцію_5

Вдумайтеся на десятому році війни голови ВЦА, які мають доступ до державної таємниці, під час війни кидають місця своєї роботи, та їдуть до Полтави позасідати разом з представником забороненої ОПЗЖ.

Нагадаємо, що саме Кива з Сазоновим купили у Синєгубова посаду очільниці Управління молоді та спорту Полтавської ОДА, на яку призначили свою протеже Марину Трохименко.

Пилип Пронін та Марина Трохименко
Пилип Пронін та Марина Трохименко

І це не дивно, адже після приходу Зеленського до влади, українські спортивні асоціації почали наповнюватися різними регіоналами, опоблоківцями та ОПЗЖшниками.

Наприкінці 2022 року Національний олімпійський комітет України було захоплено представниками команди Януковича.

ОПЗЖ провела звітно-виборну конференцію_9

Новообраний президент Вадим Гутцайт завів до НОК прямо таки «золоту» команду українофобів, 80% з якої взагалі не мають жодного відношення до спорту:

 • Валерій Борзов — член СДПУ(о) 2001-2006, у 2012-му був усунений з посади президента Федерації легкої атлетики за корупцію.
 • Сергій Бубка — член Партії регіонів (2002-2005), вийшов з партії після обрання на посаду президента НОК.
 • Андрій Вінграновський — член ОПЗЖ. Дружина — Юлія Льовочкіна.
 • Олександр Волков — член Партії регіонів (2007-2014).
 • Олександр Герега — народний депутат від Партії регіонів (2012-2014), голосував за диктаторські закони 16 січня 2014-го.
 • Ірина Дерюгіна — FIG висунула їй звинувачення в підкупі суддів, тиску на них, впливі на остаточні результати змагань та інших порушеннях.
 • Олександр Зац — член Партії регіонів (2006-2014), його пов’язує міцна особиста дружба з Борисом Колесніковим, партнер Бориса за бізнесом. З початку він втік з України та переховується у Німеччині, де має власне житло.

 • Роман Мулик — член Партії регіонів (2010-2014).
 • Андрій Мельник — підозрювався у причетності до викрадення, катування та вимагання 200 млн. дол. у колишнього гендиректора ПрАТ "Нафтогазвидобування", а нині – народного депутата Семінського.
 • Олександр Мендусь — колишній член Партії регіонів.
 • Мирослав Карабін — колишній член Партії регіонів.
 • Олег Корбан — член ОПЗЖ з 2019 року.
 • Михайло Кошляк — з 2020 року є депутатом Дніпропетровської обласної ради від ОПЗЖ.
 • Вадим Павленко — депутат Київської облради від Партії регіонів (2010-2015).
 • Ігор Лисов — член Партії регіонів (2007-2014), скандальний київський забудовник.
 • Сергій Лагур — разом із регіоналом-втікачем Петром Димінським був співвласником нафтопереробного комплексу (НПК) Галичина у Львівській області.
 • Віктор Ремський —  права рука Арсена Авакова. Колишній «правоохоронець», причетний до фальсифікації і вибивання «добровільних зізнань» з фігурантів «справи Павличенків». За нашою інформацією — один з виконавців вбивства Сашка Білого.
 • Олександр Симоненко — член ОПЗЖ.
 • Віктор Христоєв — колишній член Партії регіонів.
 • Олександр Удовиченко — член Партії регіонів.
 • Ніна Уманець — після 2014 року хизувалась фото з путіним.
 • Сергій Кушнірюк — відсторонювався з поста головного тренера збірної України з гандболу через корупцію, на нього відкривали кримінальну справу.

Після таких призначень в НОК, Олімпійський чемпіон та народний депутат України Жан Беленюк написав офіційну заяву, в якій попросив забрати його зі складу Національного олімпійського комітету України (НОК).

ОПЗЖ провела звітно-виборну конференцію_11

На думку Беленюка, в олімпійському комітеті зараз сидять 80% чиновників, які не мають жодного відношення до спорту. Крім того, НОК опинився в руках у колишніх членів «Партії регіонів».

«НОК у «надійних» регіоналівських руках. Все, як у старі недобрі часи — «розвели, як кошенят». Схоже, Шуфрич з Суркісом, виконували лише функцію громовідводу» — пише Беленюк.

Тоді він зазначив, що поки суспільство справедливо обурювалося їхніми прізвищами у списку, новообраний президент Вадим Гутцайт привів до олімпійського комітету «золоту команду», більшість членів якої з забороненої ОПЗЖ та «Партії регіонів».

Але ці пафосні заяви не завадили «слузі народу» Беленюку через рік сидіти в одній президії з Сазоновим (Рабіновичем, Медведчуком та Кивою), легітимізуючи українофобів в українському спорті.

ОПЗЖ провела звітно-виборну конференцію_13

Тож не дивно, що НОК України не зробив нічого для того, щоб не допустити росіян на Олімпійські ігри. Беленюк, який самоусунувся з НОК України, тепер розповідає про те, що жоден російський спортсмен не гідний виступати на Олімпіаді.

ОПЗЖ провела звітно-виборну конференцію_15

Але він нічого не зробив для того, щоб завадити допуску росіян на Олімпіаду.

Прикриваючись патріотичними гаслами та турботою про спорт, члени команди Зеленського Віталій Коваль, Сергій Лисак та Жан Беленюк легітимізують українофоба Олега Сазонова та регіоналів з ОПЗЖшниками, які після приходу до влади Зеленського окупували український спорт.

Легітимізація потенційних зрадників та колаборантів відбувається не лише у спорті. Зеленський, Єрмак, Арахамія та інші «слуги народу» захопили владу в країні.

То ж, коли на підсумковій, услід за підсумковою путіна, найвеличніший лідор Всесвіту Зеленський продовжує розповідати недолугим ідіотам свої ідіотські казки, мусимо константувати:

 • зрада України і українців 24 лютого 2022 року це ніякий не про@йоб, а цілком усвідомлена консолідована дія Зеленського, Єрмака, Баканова, та інших;
 • здача Маріуполя, Чонгара, Бучі, Ірпеня, Сумської, Херсонської, Чернігівської, Київської, Харківської областей це усвідомлена консолідована злочинна дія, кваліфікована ККУ, як державна зрада;
 • знаходження на вершині державної влади в Україні пересмішників, блазнів з числа відвертих українофобів — пряма «заслуга» виплеканих семітами малоросів, яким байдуже на свою країну;
 • знаходження очільників ОВА, які мають доступ до держтаємниці, за одним столом з відвертим українофобом — нонсенс для любої цивілізованої держави;
 • розвалена конюшня, в якій тренуються діти з федерації Сазонова — є обличчям Сазонова, Синєгубова, Луніна, Проніна. Їх обіцянки дітям і тренерам не варті ломаного гроша;
 • дуалізм в країні має бути подоланий. Зовнішні кордони країни захищають національні герої. Внутрішні мури руйнують зайди на чолі з українофобом Зеленським;
 • Карфаген колаборантів і сепарів в Україні має бути зруйнований. Іншого шляху ми не маємо.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Політика
Як керівнику Нафтогазу «щастить» в НАБУ
20 червня, 15:00
Опінії
Вона особисто була присутня на зустрічі Мєдвєдєва, Бойка, Медведчука в Москві в 2019 році та працювала на Шарія.
17 червня, 18:24
Політика
Позаконституційний хазяїн віників і тряпок з Банкової будує чергові плани.
15 червня, 17:31