Оржель заявив про зміну керівництва Нафтогазу та Укренерго

02 грудня, 16:37
ЕКОНОМІКА
Оржель заявив про зміну керівництва Нафтогазу та Укренерго
Фото: Вголос

Міністр енергетики Олексій Оржель заявив про прийняття рішення щодо зміни керівництва і наглядових рад всіх стратегічних компаній, в тому числі Нафтогаз та Укренерго.

Відповідну заяву міністр озвучив під час брифінгу для преси, повідомляє ЕП.

«Ми припинили повноваження голови "Енергоатому", це велике кадрове рішення. Разом з тим, можемо говорити, що було прийнято політичне рішення про зміну керівництва і початок конкурсів на всіх стратегічних компаніях. Це не є питання однієї компанії чи взаємовідносин між міністром та керівниками окремих компаній», – сказав Оржель.

Урядовець також підкреслив, що має по кожному зі стратегічних підприємств певні питання стосовно ефективності використання коштів.

Також Олексій Оржель наголосив, що попередні керівники можуть в майбутньому повернутися на свої посади.

Відповідаючи на питання журналістки міністр підтвердив, що зміни відбудуться й у керівництві Нафтогазу та Укренерго.

Читайте також:
Парламент підтримав законопроєкт №1210, який передбачає різке зростання акцизів.
08:16
Представництво Латвійського агентства інвестицій та розвитку відновить свою роботу в Україні.
вчора, 10:10
Мешканці Кіровоградської, Тернопільської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей мають найнижчі середньомісячні заробітні платні.
04 грудня, 15:15
Понад 47 тисяч внутрішньо переміщених осіб і потерпілих на виробництві, а також члени їхніх родин отримали страхові виплати на суму 1 мільярд 800 мільйонів гривень.
03 грудня, 14:05
Механізм поправок до законопроєктів, яким активно користуються депутати від «Слуги народу», дає можливість лобіювати бізнес-інтереси олігархів непомітно для громадськості і контролюючих органів.
02 грудня, 08:40
США мають намір запровадити до 25 грудня санкції проти компаній, які беруть участь у будівництві газопроводу «Північний потік-2».
02 грудня, 08:11