Орки Коломийського розграбували сільгосппідприємство

16.06.2022, 10:05
Орки Коломийського розграбували сільгосппідприємство

Спочатку з території тракторної бригади вкрали трансформаторну підстанцію, після чого попереджають про відключення через недопуск.

Орки, під орудою Коломийського - хрещеного  батька найвеличнішого лідора світу, напали на сільськогосподарське підприємство у Полтавському районі, викравши підстанцію, лінії електропередач, кабелі та камери відеонагляду.

Спочатку з території тракторної бригади вкрали трансформаторну підстанцію, після чого попереджають про відключення через недопуск.

"Фахівці" АТ "Полтаваобленерго"  разом із поліцією Полтавського району, скориставшись відсутністю на робочому місці охоронця тракторної бригади одного із сільськогосподарських товариств, зрізали замки з воріт, та вивезли у невідомому напрямку трансформаторну підстанцію, придбану коштами сільгоспвиробника.

Після чого попереджають останнього про припинення виконання послуг, у зв'язку з недопуском.

АТ "Полтаваобленерго" від коментарів відмовилося, посилаючись на комерційну таємницю.

Нагадаємо, АТ "Полтаваобленерго" є монополістом на ринку надання послуг з постачання  та розподілу електроенергії, та контролюється олігархами не українського походження.

Орки Коломийського розграбували сільгосппідприємство_1

Попри подані до правоохоронних органів заяви про вчинення злочину, грабіжники коломийського досі не покарані, а майно власнику не повернуто.

Орки Коломийського розграбували сільгосппідприємство_3
Орки Коломийського розграбували сільгосппідприємство_5
Орки Коломийського розграбували сільгосппідприємство_7
Орки Коломийського розграбували сільгосппідприємство_9
Орки Коломийського розграбували сільгосппідприємство_11

Зазначимо, що вказане сільгосппідприємство надає систематичну допомогу ЗСУ, власниками підприємства є сім'я ветерана ЗСУ.

Редакція Останнього Бастіону звертає увагу Стройного Руслана Вікторовича - організатора банди, яка викрала майно підприємства, що у разі невжиття термінових заходів з повернення на свої місця викраденого майна, що унеможливлює ремонт військової техніки, будуть проведені попереджувальні профілактичні заходи для унеможливлення подальших безчинств на підприємствах області.

Автор : Гнап Нерушима
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Католицька Церква може пишатися тим, що виховала свідомих послідовників. Правда всі вони чомусь служать світовому єврейству.
05 січня, 14:45
Кримінал
Олексій Тандир прагне уникнути виплати компенсації родині вбитого ним нацгвардійця Вадима Бондаренка.
15.12.2023, 18:31
Життя
Цькування учнів у школах, а також закладах оздоровлення — наслідок совєцької окупації. Наш народ ментально хворий і не бажає лікуватися.
07.12.2023, 19:12
Кримінал
Пацієнти помирають, поліція і медики мовчать.
07.12.2023, 17:15
Опінії
Ручні популісти Банкової втратили відчуття страху. Це сталося не сьогодні, але саме зараз вони накинулися на наших незламних захисників.
27.11.2023, 10:58
Новини
Контррозвідники слухали в ресторані пісні Міхаіла Круга.
09.11.2023, 07:35