Останні військові навчання засвідчили високу боєздатність азербайджанської армії

СВІТ
30 травня, 15:27
Останні військові навчання засвідчили високу боєздатність азербайджанської армії

Ільхам Алієв дав високу оцінку готовності Збройним силам країни захищати її суверенітет і територіальну цілісність.

Про це йшлося 30 січня на звітній нараді військового керівництва, інформує пресслужба міністерства оборони Азербайджану.

Верховний головнокомандувач звернув особливу увагу профільного міністра і всього армійського командування на нагальне нарощування сил у зв'язку з активізацією вірменських військ в окупованому Нагірному Карабасі.

«Результати масштабних оперативно-тактичних навчань демонструють спроможність нашої армії виконувати будь-яке завдання. А що найголовніше, висока боєздатність позитивно впливає на морально-психологічний стан кожного азербайджанського бійця», — підкреслив президент Ільхам Алієв.

Читайте також:
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
22 вересня, 08:36
Засуджений просив у Верховного суду перекваліфікувати його дії на вбивство через необережність.
11 вересня, 13:41
Проєкт унормовує сплату податків військовослужбовцями.
10 вересня, 14:22
Злочинну групу, виявлену у лавах Збройних Сил України, притягнуть до відповідальності за розкрадання продуктів з військового шпиталю.
03 вересня, 12:04
Міністр оборони ФРН Аннеґрет Крамп-Карренбауер оголосила про початок реформи всередині збройних сил країни — Бундесверу.
02 липня, 11:54
Азербайджанські збройні сили розпочали планові оперативно-тактичні навчання з метою перевірки бойової готовності усіх родів військ.
18 травня, 11:22