"Останній Бастіон" дослухається до думки читачів

ПОЛТАВА
02.10.2015, 05:15
"Останній Бастіон" дослухається до думки читачів

"Останній Бастіон" протягом часу свого існування й клопіткої роботи зарекомендував себе перед читачами як об'єктивний, цікавий, неупереджений засіб масової інформації, інтернет- та друковане видання.

Ми поважаємо думку своїх читачів, дослухаємося до їхніх порад, оскільки вони дозволяють нам ставати кращими.

Учора ми отримали листа, у якому один із читачів зазначив, що останнім часом "Бастіон" почав робити те, що він ніколи не робив - подав інформацію сумнівного характеру. Мова йшла про статтю, де Мамай погрожує інспектору з благоустрою Віталія Павлія. 

http://bit.ly/1KQDnFe

Відбулося не що інше, як вкидування чорнушної інформації Матковського проти Мамая, яке потрапило в коло зору ЗМІ. 

Якщо ти щось робиш, кому-небудь, однаково, будеш немилим. Усім не догодиш. "Останній Бастіон" посів особливу нішу серед ЗМІ Полтавщини й цілої України - ми публікуємо інформацію, яку решта видань боїться пускати у світ. Зусиллями наших журналістів і з допомогою небайдужих читачів, ми домоглися звільнення прокурора-хабарника Яна Стрелюка з прокуратури Полтавськох області. Ті факти й докази корупційних дій Стрелюка, що надавав "Останній Бастіон", дійшли до Генеральної прокуратури України і не лишилися непоміченими. Те саме зараз відбувається й стосовно інших хабарників, сім'ї - Ряднини з Машівки. Разом із викривальною діяльністю чиновницьких злочинів, ми відстояли 1.7 га землі Парку "Перемога", яку один із кандидатів на посаду міського очільника розподілив між генералами. Зараз ми боремося, щоб відстояти територію третьої школи та школи мистецтв, яку влада вкрала в дітей.

Те, що робить "Останній Бастіон", не робить жоден інший ЗМІ Полтави й області. Саме тому, часом, можна дорікнути нам браком статтей про природу, тварин, відсутністю блогів. Ми прагнемо подолати злочинну й корупційну діяльність, і таким чином зробити Полтаву культурнішою. Діями, а не словами. 

Щодо  зауважень до роботи інтернет-видання - ми їх почули й зрозуміли. Чекайте найближчим часом і надалі на свіжу й цікаву інформацію зі світу мистецтва, спорту, нових інтерв'ю, аналітики та блогів.

"Останній Бастіон" залишається вірний своїм читачам, оскільки ми завжди залишаємося вірними собі. Ми робимо так, як підказує серце і любимо Україну вчинками, а не словами.


Читайте також:
Підприємці придбали апарат штучної вентиляції легень і засоби захисту для потреб Центральної районної лікарні у Нових Санжарах.
11:22
Важливий захід для довкілля Пирятинської громади – збереження прибережної зони річки Удай у належному стані.
08:56
У межах Опішнянської об'єднаної територіальної громади невдовзі може з'явитися нова дорога.
вчора, 10:32
Пішохідні доріжки у житловому районі поряд з Інститутом зв'язку через незакінчену роботу комунальників можуть попливти.
вчора, 08:53
Гребінківський міський голова Віталій Колісніченко привітав дітей загиблих на Сході України воїнів.
02 червня, 11:13
У старостинських округах Великобагачанської об'єднаної територіальної громади проведено перевірку водних джерел.
01 червня, 13:46