Останній Бастіон подолав суцільну «Мама-Й-Яму»

ПОЛТАВА
21.08.2014, 15:47
Останній Бастіон подолав суцільну «Мама-Й-Яму»

Сьогодні Останній Бастіон закінчив асфальтування відрізку дороги у дворах за адресою Київське шосе 44-48 в рамках конкурсу «Мама-Й-Яма».

Не останню роль у відновленні даного двору взяли і самі мешканці, адже коли ми вперше приїхали до двору, то техніка не могла нормально рухатись – навколишні кущі розрослись наче хащі. Як виявилось, щоб навести хоч трохи ладу у своєму дворі людям був потрібний лише гарний приклад, адже вже сьогодні всі навколишні кущі були акуратно підрізані.

На нашу думку і думку мешканців будинку, зі своїм завданням - ремонт «Мама-Й-Ями», Останній Бастіон впорався на відмінно.

Нагадаємо, що це вже не перша подібна ініціатива від ГО «Останній Бастіон», минулого разу нашими зусиллями були залатані дірки на Огнівці, поблизу 16 школи.


Читайте також:
Полтава
7 червня в країні відбудуться парламентські вибори.
07 червня, 09:19
Полтава
Кооператив Династія ще не все вкрав, і не всіх убив.
05 червня, 11:33
Полтава
Це відбулося через надання підрозділу ССО назви «імені Героїв УПА».
01 червня, 13:05
Полтава
Найдорожчий бензин та дизель наразі пропонують мережі Окко, WOG та Socar.
01 червня, 11:27
Полтава
Мовчання і байдужість вбивають. Де всі ті, хто порозвішували свої фейси по бордам в прагненні до владного корита?
28 травня, 09:36
Полтава
Керівництво Полтавського ДБР  вирішило добити місто. Госпідари ямщики його руйнують, дбеерівці добивають.
23 травня, 11:17